| Naam | Vervoerder-loper-roller |
|---|---|
| Roldiameter | 89 mm |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C aan 200°C |
| Voor bandbreedte | 300-2400 mm |
| Kleur | Rood, groen, zwart of aangepast |
| Naam | Zwaar uitgevoerde spanrollen |
|---|---|
| Roldiameter | 89 mm |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C aan 200°C |
| Diameter | 57 mm-1000 mm |
| Voor bandbreedte | B500-B2400 |
| Naam | staal rollen |
|---|---|
| Framemateriaal | Gegalvaniseerd staal |
| Roldiameter | 89 mm |
| Asdiameter | Zomer |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C aan 200°C |
| Naam | Vervoerder-loper-roller |
|---|---|
| Sollicitatie | Behandeling van bulkmateriaal |
| Framemateriaal | Gegalvaniseerd staal |
| Voor bandbreedte | 300-2400 mm |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C aan 200°C |
| Naam | Vervoerder-loper-roller |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Coating | Gegalvaniseerd |
| Lengte | 200-2000 mm |
| Kleur | Zwart, rood, groen of aangepast |
| Roltype | Terugkeerrol |
|---|---|
| Breedte | 200-1000 mm |
| Diameter | 89 mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Kleur | Rood, groen, zwart of aangepast |
| Naam | diamant rubberbekleding |
|---|---|
| Breedte | 200-2200 mm |
| Dikte | 10-50 mm |
| Staalkoord Nr.. | 10-200 STUKS |
| OEM | Accepteren |
| Roltype | Terugkeerrol |
|---|---|
| Lengte | 200-1000 mm |
| Diameter | 89 mm |
| Kleur | Rood, groen, zwart of aangepast |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Naam | Rubberen katrolbekleding |
|---|---|
| Lengte | Aanpasbaar vanaf vereiste |
| Dikte | 3mm - 20mm |
| Breedte | tot 2000 mm |
| Treksterkte | 10-15 MPa |
| Naam | Rubberen katrolbekleding |
|---|---|
| Breedte | 100mm tot 2000mm |
| Temperatuurbereik | -20°C aan 200°C |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Standaard | DIN, JIS, ISO, CEMA, GB |