| Productnaam | Liftbandverbinding |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C aan 200°C |
| Riembreedte | 200 mm tot 2000 mm |
| gewrichtstype | Vulcaniseren |
| Materiaal | Hoogsterkte aluminiumlegering |
| Naam | silicone rubber vormende machine |
|---|---|
| Machinetype | Hydraulische/mechanische vulkaniseerpers |
| Controlemethode | PLC-besturing |
| Temperatuurbereik | 0-300 ° C |
| Plaatmateriaal | 45# staal |
| Productnaam | Industriële rubberplaat |
|---|---|
| Dikte | 1.2-1.4g/cm3 |
| Weerstand | Oliebestendig / Chemisch bestendig / Weerbestendig / Slijtvast |
| Transportpakket | Verpakken in dozen en kratten |
| Oppervlakteafwerking | Glad / gestructureerd / reliëf |
| Naam | Industriële rubberplaat |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Kleur | Zwart |
| Breedte | 300-2200 mm |
| Treksterkte | 8Mpa ~ 25Mpa |
| Naam | industriële tandriem |
|---|---|
| Breedte | 10-1800 mm |
| Dikte | 3-30 mm |
| Treksterkte | 8-20 MPa |
| Kleur | Zwart, wit, rood, groen of aangepast |
| Naam | Emmer-elevatorriemverbinding |
|---|---|
| Aanpasbaar | Verkrijgbaar in aangepaste maten en specificaties |
| Riembreedte | 100mm tot 2000mm |
| Riemdikte | 12 mm tot 55 mm |
| Duurzaamheid | Lange levensduur met minimaal onderhoud |
| Naam | 100000 stuks/maand |
|---|---|
| Materiaal | Koolstofstaal |
| Kwaliteitsgarantie | 1 jaar |
| Plaatmateriaal | 45# staal |
| HS-code | 8477.8000 |
| Naam | rubberen vulcaniseermachine |
|---|---|
| Machinetype | Hydraulisch |
| Kwaliteitsgarantie | 1 jaar |
| Plaatmateriaal | 45# staal |
| HS-code | 8477.8000 |
| Naam | Emmer-elevatorriemverbinding |
|---|---|
| Verenigbaarheid | Stalen koordgordel |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C aan 200°C |
| Riembreedte | 200 mm tot 1800 mm |
| gewrichtstype | Mechanische bevestigingsmiddelen |
| Naam | 100000 stuks/maand |
|---|---|
| Materiaal | Koolstofstaal |
| Controlemethode | PLC-besturing |
| Plaatmateriaal | 45# staal |
| HS-code | 8477.8000 |