| Roltype | Terugkeerrol |
|---|---|
| Lengte | 200-1000 mm |
| Diameter | 89 mm |
| Kleur | Rood, groen, zwart of aangepast |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Roltype | Terugkeerrol |
|---|---|
| Breedte | 200-1000 mm |
| Diameter | 89 mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Kleur | Rood, groen, zwart of aangepast |
| Riembreedte | 200mm Tot 2500mm |
|---|---|
| Riemdikte | 690mm |
| Sollicitatie | Materiaalbehandeling in de mijnbouw, landbouw en industrie |
| Duurzaamheid | Lange levensduur onder zware belasting |
| Aanpasbaar | Aanvaardbaar |
| Naam | Zwaar uitgevoerde spanrollen |
|---|---|
| Roldiameter | 89 mm |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C aan 200°C |
| Diameter | 57 mm-1000 mm |
| Voor bandbreedte | B500-B2400 |
| Naam | Rubberen katrolbekleding |
|---|---|
| Dikte | 3mm - 20mm |
| Breedte | tot 2000 mm |
| Treksterkte | 10-15 MPa |
| Kleur | Zwart/aangepaste kleuren beschikbaar |
| Riembreedte | 300-3000 mm |
|---|---|
| Riemdikte | 5-40mm |
| Hoogte van de schouder | 40-380 mm |
| Hoogte van zijwand | 60-400 mm |
| Stoffen laag | 2-10 |
| Riembreedte | 300-3000 mm |
|---|---|
| Riemdikte | 5-40mm |
| Hoogte van zijwand | 60-400 mm |
| Hoogte van de schouder | 40-380 mm |
| Stoffen laag | 2-10 |
| Riembreedte | 200-2800 mm |
|---|---|
| Riemdikte | 10-40 mm |
| Treksterkte | 630-5400 N/mm |
| Materiaal | Rubberen hoes en staalkoord |
| Fabriek | Ja |
| Riembreedte | 300-3000 mm |
|---|---|
| Riemdikte | 5-40mm |
| Hoogte van zijwand | 60-400 mm |
| Hoogte van de schouder | 40-380 mm |
| Stoffen laag | 2-10 |
| Productnaam | Rubberplaat |
|---|---|
| Dikte | 1.2-1.4g/cm3 |
| Oppervlakteafwerking | Glad / gestructureerd / reliëf |
| Treksterkte | 5-20MPa |
| Weerstand | Oliebestendig / Chemisch bestendig / Weerbestendig / Slijtvast |