| İsim | Isıya Dayanıklı Kauçuk Konveyör bant |
|---|---|
| Kalınlık | 6 mm'den 50 mm'ye |
| Genişlik | 400 mm'den 2400 mm'ye |
| Renk | Siyah |
| Çekme mukavemeti | 8 MPa ila 25 MPa |
| İsim | yüksek sıcaklık konveyör bandı |
|---|---|
| Genişlik | 300 mm'den 6000 mm'ye |
| Kalınlık | 6 mm'den 60 mm'ye |
| Renk | Siyah |
| Başvuru | Yüksek sıcaklıkta malzeme taşıma |
| İsim | Dalgalanmış Yan Duvarlı Taşıyıcı Kemeri |
|---|---|
| Bant Genişliği | 300 mm'den 2200 mm'ye |
| Bant Kalınlığı | 6 mm'den 55 mm'ye |
| Yan duvar yüksekliği | 60 mm'den 300 mm'ye |
| Kilit Yüksekliği | 50 mm'den 280 mm'ye |
| Bant Genişliği | 300-2500mm |
|---|---|
| Kalınlık | 6-80mm |
| Kumaş Kat | 2-10 |
| OEM | Kabul etmek |
| Sertifika | ISO9001, CE vb. |
| Genişlik | 400-2500mm |
|---|---|
| Kalınlık | 10-50mm |
| Kumaş Kat No. | 2-10 |
| OEM | Kabul etmek |
| Sertifika | ISO9001, CE vb. |
| Genişlik | 300-2400mm |
|---|---|
| Kalınlık | 10-60mm |
| Çelik Kord No.. | 10-200 adet |
| OEM | Kabul edilebilir |
| fabrika | Evet |
| Genişlik | 200-2500mm |
|---|---|
| Kalınlık | 12-80mm |
| Renk | Siyah |
| OEM | Kabul etmek |
| Sertifika | ISO9001, CE vb. |
| Bant Genişliği | 300-2500mm |
|---|---|
| Kalınlık | 6-80mm |
| Model NO. | EP250 |
| Kumaş Kat No. | 2-10 |
| OEM | Kabul etmek |
| İsim | silikon kauçuk kalıplama makinesi |
|---|---|
| Makine tipi | Hidrolik/Mekanik Vulkanizasyon Presi |
| Kontrol yöntemi | PLC kontrolü |
| Sıcaklık aralığı | 0-300 ° C |
| Plaka Malzemesi | 45# çelik |
| İsim | Isıya Dayanıklı Konveyör Bantları |
|---|---|
| Renk | Siyah |
| Başvuru | Yüksek sıcaklıkta malzeme taşıma |
| Genişlik | 400 mm'den 2400 mm'ye |
| Çekme mukavemeti | 8 MPa ila 25 MPa |