| Naam | transportband van industriële rubber |
|---|---|
| Materiaal | Natuurlijk rubber en staalkoord |
| Breedte | 3002000mm |
| Dikte | 12-60 mm |
| OEM | Aanvaardbaar |
| Naam | Vervoerband van stalen touw van rubber |
|---|---|
| Materiaal | Natuurlijk rubber en staalkoord |
| Kleur | Zwart |
| Dikte | 12-60 mm |
| Breedte | 200-2400 mm |
| Naam | N |
|---|---|
| Breedte | 200-2200 mm |
| Dikte | 10-50 mm |
| Stoflaag nr. | 2-10 |
| Fabriek | Ja |
| Productnaam | Transportband met emmerlift |
|---|---|
| Materiaal | Natuurlijk rubber en staalkoord |
| Kleur | Zwart |
| Breedte | 200-2400 mm |
| Dikte | 12-60 mm |
| Productnaam | Transportband met emmerlift |
|---|---|
| Materiaal | Natuurlijk rubber en staalkoord |
| Kleur | Zwart |
| Breedte | 200-2400 mm |
| Lengte | 50-200m/roll |
| Naam | Vervoerband voor liften |
|---|---|
| Breedte | 300-2400 mm |
| Dikte | 10-60 mm |
| Structuur | Rubberen deksel en stalen kern aan de binnenkant |
| Fabriek | Ja |
| Naam | Hittebestendige rubberen transportband |
|---|---|
| Breedte | 400 mm tot 2400 mm |
| Dikte | 6 mm tot 50 mm |
| Kleur | Zwart |
| Treksterkte | 8 MPa tot 25 MPa |
| Naam | PVC PU-transportband |
|---|---|
| Riembreedte | 100-2800mm |
| Vullen | 2-5 |
| Dikte | 3-35mm |
| Materiaal | PVC en PU |
| Naam | Vervoerband van stalen touw van rubber |
|---|---|
| Materiaal | Natuurlijk rubber en staalkoord |
| Kleur | Zwart |
| Breedte | 2002000mm |
| Lengte | 50-200m/roll |
| Naam | Vervoerband van stalen touw van rubber |
|---|---|
| Breedte | 300-2400 mm |
| Dikte | 12-60 mm |
| Kleur | Zwart |
| OEM | Aanvaardbaar |