| Naam | Vervoerband van stalen touw van rubber |
|---|---|
| Breedte | 300-2400 mm |
| Dikte | 10-50 mm |
| Materiaal binnenkant | Staalkoord |
| Treksterkte | 10-25Mpa |
| Naam | Liftband van staalkoord |
|---|---|
| Breedte | 300-2600 mm |
| Dikte | 12-60 mm |
| Kleur | Zwart |
| Fabriek | Ja |
| Naam | Emmer-elevatorbanden |
|---|---|
| Breedte | 200-2400 mm |
| Dikte | 10-60 mm |
| Treksterkte | 8-25MPA |
| Kleur | Zwart |
| Naam | zware rubberen riem |
|---|---|
| Breedte | 200-2200 mm |
| Dikte | 10-50 mm |
| Staalkoord Nr.. | 10-200 STUKS |
| Fabriek | Ja |
| Naam | Industriële rubberen riemen |
|---|---|
| Breedte | 300-2400 mm |
| Dikte | 10-60 mm |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Natuurlijk rubber en staalkoord |
| Productnaam | Liftbandverbinding |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C aan 200°C |
| Riembreedte | 200 mm tot 2000 mm |
| gewrichtstype | Vulcaniseren |
| Materiaal | Hoogsterkte aluminiumlegering |
| Riembreedte | 300-2800 mm |
|---|---|
| Riemdikte | 6mm tot 60mm |
| Treksterkte | 8 MPa tot 25 MPa |
| Kleur | Zwart |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C aan 200°C |
| Breedte | 300-2400 mm |
|---|---|
| Dikte | 10-60 mm |
| Staalkoord Nr.. | 10-200 STUKS |
| OEM | Aanvaardbaar |
| Fabriek | Ja |
| Naam | staal rollen |
|---|---|
| Framemateriaal | Gegalvaniseerd staal |
| Roldiameter | 89 mm |
| Asdiameter | Zomer |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C aan 200°C |
| Naam | diamant rubberbekleding |
|---|---|
| Breedte | 200-2200 mm |
| Dikte | 10-50 mm |
| Staalkoord Nr.. | 10-200 STUKS |
| OEM | Accepteren |