| Naam | silicone rubber vormende machine |
|---|---|
| Machinetype | Hydraulische/mechanische vulkaniseerpers |
| Controlemethode | PLC-besturing |
| Temperatuurbereik | 0-300 ° C |
| Plaatmateriaal | 45# staal |
| Materiaal | Kern van rubber en stof |
|---|---|
| Riemdikte | 6 mm tot 35 mm |
| Riembreedte | Typisch 500 mm tot 2000 mm |
| Zijwandhoogte | Meestal 60 mm tot 300 mm |
| Temperatuurbereik | -20°C tot +200°C |
| Naam | riem gezamenlijke machine |
|---|---|
| Splitsingsmethode | Het hete vulcaniseren |
| Maximale riembreedte | 2000 mm |
| Verwarmingstijd | 5-10 minuten |
| Draagbaarheid | Draagbaar / mobiel |
| Naam | gegolfde zijwandtransporteur |
|---|---|
| Type | lopende band |
| Installatietype | Vast of Mobiel |
| Framemateriaal | staal- of roestvrij staal |
| Riembreedte | 300-2000 mm |
| Naam | De grote Transportband van de Hoekriem |
|---|---|
| Riembreedte | 300 - 2000 mm |
| Installatietype | Vast of Mobiel |
| Snelheid | Instelbaar, meestal 0,5 tot 6 m/s |
| Hellingshoek | Tot 90 graden |
| Naam | Transportrol achterblijvend |
|---|---|
| Breedte | 100-1800 mm |
| Dikte | 10 mm - 30 mm |
| Kleur | Zwart |
| Fabriek | Ja |
| Naam | Golfriemtransportband |
|---|---|
| Riembreedte | Aanpasbaar (meestal 300 mm tot 2000 mm) |
| Installatietype | Vast of Mobiel |
| Framemateriaal | staal- of roestvrij staal |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan 200°C |
| Naam | gegolfde zijwandtransporteur |
|---|---|
| Riembreedte | 3002000mm |
| Dikte | 6-55 mm |
| Hoogte van zijwand | 40300MM |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 60°C |
| Naam | Vervoerder-loper-roller |
|---|---|
| Roldiameter | 89 mm |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C aan 200°C |
| Voor bandbreedte | 300-2400 mm |
| Kleur | Rood, groen, zwart of aangepast |
| Naam | Emmer-elevatorriemverbinding |
|---|---|
| Aanpasbaar | Verkrijgbaar in aangepaste maten en specificaties |
| Riembreedte | 100mm tot 2000mm |
| Riemdikte | 12 mm tot 55 mm |
| Duurzaamheid | Lange levensduur met minimaal onderhoud |