| İsim | endüstriyel kauçuk konveyör bant |
|---|---|
| Malzeme | Doğal Kauçuk ve Çelik Kord |
| Genişlik | 300-2000mm |
| Kalınlık | 12-60mm |
| OEM | Kabul edilebilir |
| İsim | Çelik Kablo Kauçuk Taşıyıcı Kemeri |
|---|---|
| Malzeme | Doğal Kauçuk ve Çelik Kord |
| Renk | Siyah |
| Kalınlık | 12-60mm |
| Genişlik | 200-2400mm |
| İsim | Naylon Kumaş Konveyör Bant |
|---|---|
| Genişlik | 200-2200mm |
| Kalınlık | 10-50mm |
| Kumaş Kat No. | 2-10 |
| fabrika | Evet |
| Ürün adı | Kovalı Elevatör Konveyör Bant |
|---|---|
| Malzeme | Doğal Kauçuk ve Çelik Kord |
| Renk | Siyah |
| Genişlik | 200-2400mm |
| Kalınlık | 12-60mm |
| Ürün adı | Kovalı Elevatör Konveyör Bant |
|---|---|
| Malzeme | Doğal Kauçuk ve Çelik Kord |
| Renk | Siyah |
| Genişlik | 200-2400mm |
| Uzunluk | 50-200m/rulo |
| İsim | Asansör Taşıyıcı Kemeri |
|---|---|
| Genişlik | 300-2400mm |
| Kalınlık | 10-60mm |
| Yapı | Kauçuk kapak ve çelik çekirdek içeride |
| fabrika | Evet |
| İsim | Isıya Dayanıklı Kauçuk Konveyör bant |
|---|---|
| Genişlik | 400 mm'den 2400 mm'ye |
| Kalınlık | 6 mm'den 50 mm'ye |
| Renk | Siyah |
| Çekme mukavemeti | 8 MPa ila 25 MPa |
| İsim | PVC PU Konveyör Bant |
|---|---|
| Bant Genişliği | 100-2800mm |
| Başa çıkmak | 2-5 |
| Kalınlık | 3-35mm |
| Malzeme | PVC ve PU |
| İsim | Çelik Kablo Kauçuk Taşıyıcı Kemeri |
|---|---|
| Malzeme | Doğal Kauçuk ve Çelik Kord |
| Renk | Siyah |
| Genişlik | 200-2000mm |
| Uzunluk | 50-200m/rulo |
| İsim | Çelik Kablo Kauçuk Taşıyıcı Kemeri |
|---|---|
| Genişlik | 300-2400mm |
| Kalınlık | 12-60mm |
| Renk | Siyah |
| OEM | Kabul edilebilir |