| Productnaam | Liftbandverbinding |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C aan 200°C |
| Riembreedte | 200 mm tot 2000 mm |
| gewrichtstype | Vulcaniseren |
| Materiaal | Hoogsterkte aluminiumlegering |
| Naam | Rubber transportband verbindingsmachine |
|---|---|
| Splitsingsmethode | Het hete vulcaniseren |
| Maximale riembreedte | 2000 mm |
| Draagbaarheid | Draagbaar / mobiel |
| Maximale riemdikte | 35 mm |
| Splitsingsmethode | Het hete vulcaniseren |
|---|---|
| Maximale riembreedte | 2400 Mm |
| Draagbaarheid | Draagbaar / mobiel |
| Maximale riemdikte | 50 mm |
| Sollicitatie | Transportbandverbinding en reparatie |
| Naam | Emmer-elevatorriemverbinding |
|---|---|
| Aanpasbaar | Verkrijgbaar in aangepaste maten en specificaties |
| Riembreedte | 100mm tot 2000mm |
| Riemdikte | 12 mm tot 55 mm |
| Duurzaamheid | Lange levensduur met minimaal onderhoud |
| Naam | riem gezamenlijke machine |
|---|---|
| Splitsingsmethode | Het hete vulcaniseren |
| Maximale riembreedte | 2000 mm |
| Verwarmingstijd | 5-10 minuten |
| Draagbaarheid | Draagbaar / mobiel |
| Naam | silicone rubber vormende machine |
|---|---|
| Machinetype | Hydraulische/mechanische vulkaniseerpers |
| Controlemethode | PLC-besturing |
| Temperatuurbereik | 0-300 ° C |
| Plaatmateriaal | 45# staal |
| Naam | Emmer-elevatorriemverbinding |
|---|---|
| Verenigbaarheid | Stalen koordgordel |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C aan 200°C |
| Riembreedte | 200 mm tot 1800 mm |
| gewrichtstype | Mechanische bevestigingsmiddelen |
| Werkbreedte | 200mm Tot 2500mm |
|---|---|
| Riemdikte | 12 mm tot 95 mm |
| gewrichtstype | Mechanische sluiting of gevulkaniseerde verbinding |
| Verenigbaarheid | Geschikt voor diverse bekerelevatorbanden |
| Aanpasbaar | Aanvaardbaar |
| Naam | 100000 stuks/maand |
|---|---|
| Materiaal | Koolstofstaal |
| Kwaliteitsgarantie | 1 jaar |
| Plaatmateriaal | 45# staal |
| HS-code | 8477.8000 |
| Naam | 100000 stuks/maand |
|---|---|
| Materiaal | Koolstofstaal |
| Controlemethode | PLC-besturing |
| Plaatmateriaal | 45# staal |
| HS-code | 8477.8000 |