| Naam | 100000 stuks/maand |
|---|---|
| Materiaal | Koolstofstaal |
| Controlemethode | PLC-besturing |
| Plaatmateriaal | 45# staal |
| HS-code | 8477.8000 |
| Naam | rubberen vulcaniseermachine |
|---|---|
| Machinetype | Hydraulisch |
| Kwaliteitsgarantie | 1 jaar |
| Plaatmateriaal | 45# staal |
| HS-code | 8477.8000 |
| Naam | gegolfde zijwandtransporteur |
|---|---|
| Riembreedte | 3002000mm |
| Dikte | 6-55 mm |
| Hoogte van zijwand | 40300MM |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 60°C |
| Naam | Transportrol achterblijvend |
|---|---|
| Breedte | 100-1800 mm |
| Dikte | 10 mm - 30 mm |
| Kleur | Zwart |
| Fabriek | Ja |
| Naam | 100000 stuks/maand |
|---|---|
| Materiaal | Koolstofstaal |
| Kwaliteitsgarantie | 1 jaar |
| Plaatmateriaal | 45# staal |
| HS-code | 8477.8000 |
| Naam | industriële tandriem |
|---|---|
| Breedte | 10-1800 mm |
| Dikte | 3-30 mm |
| Treksterkte | 8-20 MPa |
| Kleur | Zwart, wit, rood, groen of aangepast |
| Naam | gegolfde zijwandtransporteur |
|---|---|
| Type | lopende band |
| Installatietype | Vast of Mobiel |
| Framemateriaal | staal- of roestvrij staal |
| Riembreedte | 300-2000 mm |
| Naam | OEM-distributieriem |
|---|---|
| Breedte | 10-1800 mm |
| Dikte | 3-30 mm |
| Temperatuurbereik | -20°C tot 150°C |
| Treksterkte | 8-20 MPa |
| Naam | Rubberen katrolbekleding |
|---|---|
| Dikte | 3mm - 20mm |
| Breedte | tot 2000 mm |
| Treksterkte | 10-15 MPa |
| Kleur | Zwart/aangepaste kleuren beschikbaar |
| Werkbreedte | 3002500mm |
|---|---|
| Riemdikte | 12-45 mm |
| Aanpasbaar | Aanvaardbaar |
| Materiaal | Hoogwaardig staal of rubbermengsel |
| gewrichtstype | Mechanisch bevestigingsmiddel of gevulkaniseerde verbinding |