Gegolfde zijwand Kleat Edge rubberen hoes vervoerband gordel voor hoek materiaal vervoer
ZijdekantbandenHet is zeer geschikt voor het vervoer van poedervormige en zware materialen en kan werken met een helling van 0-90C..
| Producten Naam | Vervoerband van rubberen zijwand |
| Ststructuur | Bovenlaag rubber,onderlaag rubber,versterkte kern,kruisstijf |
| Dikte van bovenkoprubber | 3-6 mm |
| Dikte van onderkant rubber | 10,5-4,5 mm |
| Beltkern | Katoen, nylon, EP enz. |
| Nummer van de kleurplaten | 2-10 lagen |
| Gordelbreedte | 300-2000 mm |
| Kleettype | T, TS, C, TC en TCS |
| MOQ | 50 meter, kan onderhandeld worden. |
| Proefproef | Beschikbaar |
| Basisgordel | Zijkant | Kleet | BF | BR | Gordelbreedte |
| Breedte B (mm) | Hoogte H ((mm) | Hoogte H1 ((mm) | mm | mm | mm |
| 300 | 40 | 35 | 25 | 180 | 35 |
| 60 | 55 | 50 | 120 | 40 | |
| 80 | 75 | ||||
| 400 | 60 | 55 | 50 | 180 | 60 |
| 80 | 75 | ||||
| 100 | 90 | ||||
| 500 | 80 | 75 | 50 | 250 | 75 |
| 100 | 90 | ||||
| 120 | 110 | ||||
| 650 | 100 | 90 | 50 | 350 | 100 |
| 120 | 110 | ||||
| 160 | 140 | 75 | 300 | ||
| 800 | 120 | 110 | 50 | 460 | 120 |
| 160 | 140 | 75 | 410 | ||
| 200 | 180 | ||||
| 1000 | 60 | 140 | 75 | 550 | 150 |
| 200 | 280 | ||||
| 240 | 220 | ||||
| 1200 | 160 | 140 | 75 | 690 | 180 |
| 200 | 180 | ||||
| 240 | 220 | ||||
| 300 | 280 | 105 | 630 | ||
| 1400 | 200 | 180 | 75 | 830 | 210 |
| 240 | 220 | ||||
| 300 | 280 | 105 | 770 | ||
| 400 | 360 | ||||
| 1600 | 200 | 180 | 75/105 | 970 | 240 |
(1) PP waterdicht doek+Staal kern+ Zijdelingse plastic plaat
(2) Kan worden verpakt volgens de eisen van de klant
(3) Gewoonlijk kan 10-20 rollen in één 40HC-container worden geladen
Levertijd:Verzonden binnen 30 dagen na betaling
Types van rubberen transportbanden:
1. Gebruikelijke riemen: worden gebruikt voor het vervoeren van bulkmaterialen zoals graan, zand en grind.
2Hittebestendige riemen: ontworpen om hoge temperaturen te weerstaan, vaak gebruikt in industrieën zoals cement en staal.
3Oliebestendige riemen: gemaakt van speciale rubberverbindingen om olie en vet te weerstaan, die gewoonlijk worden gebruikt in de automobiel- en machineindustrie.
4Chemisch bestand riemen: ontworpen om blootstelling aan chemische stoffen te weerstaan, gebruikt in de chemische verwerking en de farmaceutische industrie.
5Brandbestendige riemen: worden gebruikt in omgevingen waar brandgevaar bestaat, zoals mijnbouw- en energiecentrales.
6- Riemen voor levensmiddelen: vervaardigd van materialen die veilig zijn voor contact met levensmiddelen, gebruikt in de voedselverwerkende industrie.
Qingdao MWin Industry and Trade Company is een professionele onderneming voor de productie van verschillende soorten en verschillende toepassingen van rubberen vervoerbanden, rubberen afdichtingen en andere rubberen producten.
Met vele jaren productie, verkoop en export ervaring, onze klanten verspreid over de hele wereld, en kreeg een goede reputatie.we kunnen volledig voldoen aan de eisen van de klant om gekwalificeerde producten te maken.
Een schone productielijn kan de goede kwaliteitmet een gewicht van niet meer dan 10 kg.
Ons bedrijf heeft een apart laboratorium met volledige testapparatuur om ervoor te zorgen dat de kwaliteit van alle monsters en producten aan de behoeften van de klant kan voldoen.![]()
![]()
Onderhoud:
Regelmatig onderhoud is van cruciaal belang om de levensduur en efficiëntie van een rubberen vervoerband te waarborgen.
- Regelmatige inspecties op slijtage.
- De juiste spanning om uitlijning te voorkomen.
- Schoonmaken om puin te verwijderen en ophoping te voorkomen.
- tijdige vervanging van versleten onderdelen.
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies