Ağzı Oluklu Kenar Lastik Kapaklı Konveyör Bant Açılı Malzeme Taşıma İçin
Yan Duvarlı Konveyör Bantlartozlu ve yığın halindeki malzemelerin taşınması için uygundur, 0-90C eğimle çalışabilir. Ve eğim taşınırken değiştirilebilir..
| Ürün Adı | Lastik Yan Duvarlı Konveyör Bant |
| Strüktür | Üst kapak lastiği, Alt kapak lastiği, Takviyeli çekirdek, Çapraz rijit |
| Üst kapak lastiği kalınlığı | 3-6mm |
| Kalınlığı alt kapak lastik | 1.5-4.5mm |
| Bant Çekirdeği | Pamuk, Naylon, EP vb. |
| Kumaş Kat Sayısı | 2-10 kat |
| Bant Genişliği | 300-2000mm |
| Kapak Tipi | T, TS, C, TC ve TCS |
| MOQ | 50m, pazarlık edilebilir |
| Örnek | Mevcut |
| Taban Bant | Yan Duvar | Kapak | BF | BR | Bant Genişliği |
| Genişlik B (mm) | Yükseklik H(mm) | Yükseklik H1(mm) | mm | mm | mm |
| 300 | 40 | 35 | 25 | 180 | 35 |
| 60 | 55 | 50 | 120 | 40 | |
| 80 | 75 | ||||
| 400 | 60 | 55 | 50 | 180 | 60 |
| 80 | 75 | ||||
| 100 | 90 | ||||
| 500 | 80 | 75 | 50 | 250 | 75 |
| 100 | 90 | ||||
| 120 | 110 | ||||
| 650 | 100 | 90 | 50 | 350 | 100 |
| 120 | 110 | ||||
| 160 | 140 | 75 | 300 | ||
| 800 | 120 | 110 | 50 | 460 | 120 |
| 160 | 140 | 75 | 410 | ||
| 200 | 180 | ||||
| 1000 | 60 | 140 | 75 | 550 | 150 |
| 200 | 280 | ||||
| 240 | 220 | ||||
| 1200 | 160 | 140 | 75 | 690 | 180 |
| 200 | 180 | ||||
| 240 | 220 | ||||
| 300 | 280 | 105 | 630 | ||
| 1400 | 200 | 180 | 75 | 830 | 210 |
| 240 | 220 | ||||
| 300 | 280 | 105 | 770 | ||
| 400 | 360 | ||||
| 1600 | 200 | 180 | 75/105 | 970 | 240 |
(1) PP su geçirmez kumaş+Çelik çekirdek+ Yan plastik levha
(2) Müşteri gereksinimlerine göre paketlenebilir
(3) Genellikle bir 40HC konteynerine 10-20 rulo yüklenebilir
Teslim Süresi : Ödeme yapıldıktan sonra 30 gün içinde sevk edilir
Lastik Konveyör Bant Çeşitleri:
1. Genel Amaçlı Bantlar: Tahıl, kum ve çakıl gibi dökme malzemelerin taşınması için kullanılır.
2. Isıya Dayanıklı Bantlar: Yüksek sıcaklıklara dayanacak şekilde tasarlanmıştır, genellikle çimento ve çelik üretimi gibi endüstrilerde kullanılır.
3. Yağa Dayanıklı Bantlar: Yağ ve grese dayanacak özel lastik bileşiklerinden yapılmıştır, genellikle otomotiv ve makine endüstrilerinde kullanılır.
4. Kimyasallara Dayanıklı Bantlar: Kimyasallara maruz kalmaya dayanacak şekilde tasarlanmıştır, kimyasal işlem ve ilaç endüstrilerinde kullanılır.
5. Yangına Dayanıklı Bantlar: Madencilik ve enerji santralleri gibi yangın riski olan ortamlarda kullanılır.
6. Gıda Sınıfı Bantlar: Gıda ile temasa uygun malzemelerden yapılmıştır, gıda işleme endüstrisinde kullanılır.
Qingdao MWin Industry and Trade Company, çeşitli kategorilerde, farklı kullanımlarda lastik konveyör bant, lastik contalar ve diğer lastik ürünleri üreten profesyonel bir kuruluştur.
Uzun yıllara dayanan üretim, satış ve ihracat tecrübesiyle, müşterilerimiz dünyanın her yerine yayılmış ve iyi bir itibar kazanmıştır. Yüksek Kalite, Verimli Hizmet ile, nitelikli ürünler üretmek için müşteri gereksinimlerine tam olarak uyabiliriz.
Temiz bir üretim hattı iyi kalite üretebilir oluklu konveyör bant.
Şirketimiz, tüm numunelerin ve ürünlerin kalitesinin müşteri ihtiyaçlarını karşılamasını sağlamak için eksiksiz test ekipmanlarına sahip ayrı bir laboratuvara sahiptir.![]()
![]()
Bakım:
Lastik konveyör bandının ömrünü ve verimliliğini sağlamak için düzenli bakım çok önemlidir. Bu şunları içerir:
- Aşınma ve yıpranma için düzenli denetimler.
- Kaymayı ve yanlış hizalanmayı önlemek için uygun gerginlik.
- Kalıntıları gidermek ve birikmeyi önlemek için temizlik.
- Aşınmış parçaların zamanında değiştirilmesi.
Genel Puan
Sıralama Fotoğrafı
Aşağıdaki, tüm derecelendirmelerin dağılımıdır.Tüm Yorumlar