| Naam | Geaffineerde zijwandconveyorband |
|---|---|
| Riembreedte | 500 mm tot 2200 mm |
| Riemdikte | 5 mm tot 60 mm |
| Hoogte van zijwand | 50mm tot 300mm |
| Hoogte van de schouder | 40 mm tot 280 mm |
| Naam | N |
|---|---|
| Breedte | Tot 2400 mm of op maat |
| Dikte | 5-50 mm |
| Kernmateriaal | EP (polyester)/nylonstof |
| Temperatuurbereik | -20°C tot +300°C |
| Naam | Liftband van staalkoord |
|---|---|
| Breedte | 300-2600 mm |
| Dikte | 12-60 mm |
| Kleur | Zwart |
| Fabriek | Ja |
| Naam | staal rollen |
|---|---|
| Framemateriaal | Gegalvaniseerd staal |
| Roldiameter | 89 mm |
| Asdiameter | Zomer |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C aan 200°C |
| Naam | zware rubberen riem |
|---|---|
| Breedte | 200-2200 mm |
| Dikte | 10-50 mm |
| Staalkoord Nr.. | 10-200 STUKS |
| Fabriek | Ja |
| Naam | Emmer-elevatorbanden |
|---|---|
| Breedte | 200-2400 mm |
| Dikte | 10-60 mm |
| Treksterkte | 8-25MPA |
| Kleur | Zwart |
| Naam | synchrone timingsriem |
|---|---|
| OEM | Accepteren |
| Flexibiliteit | Hoog |
| Temperatuurbereik | -20°C tot 80°C |
| Breedte | 10 tot 2000 mm |
| Productnaam | Liftbandverbinding |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C aan 200°C |
| Riembreedte | 200 mm tot 2000 mm |
| gewrichtstype | Vulcaniseren |
| Materiaal | Hoogsterkte aluminiumlegering |
| Naam | Industriële rubberen riemen |
|---|---|
| Breedte | 300-2400 mm |
| Dikte | 10-60 mm |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Natuurlijk rubber en staalkoord |
| Riembreedte | 100 - 2000 mm |
|---|---|
| Riemdikte | 3 - 30 mm |
| Standaard | ISO, DIN, JIS of maatwerk |
| Materiaal | PVC PU-hoes en stof |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -30°C tot +200°C |