| Naam | Emmer-elevatorriemverbinding |
|---|---|
| Verenigbaarheid | Stalen koordgordel |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C aan 200°C |
| Riembreedte | 200 mm tot 1800 mm |
| gewrichtstype | Mechanische bevestigingsmiddelen |
| Naam | OEM-distributieriem |
|---|---|
| Breedte | 10-1800 mm |
| Dikte | 3-30 mm |
| Temperatuurbereik | -20°C tot 150°C |
| Treksterkte | 8-20 MPa |
| Naam | Rubberen katrolbekleding |
|---|---|
| Dikte | 3mm - 20mm |
| Breedte | tot 2000 mm |
| Treksterkte | 10-15 MPa |
| Kleur | Zwart/aangepaste kleuren beschikbaar |
| Roltype | Terugkeerrol |
|---|---|
| Lengte | 200-1000 mm |
| Diameter | 89 mm |
| Kleur | Rood, groen, zwart of aangepast |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Bouw | Zijwand, schoenplaat, basisriem |
|---|---|
| Sollicitatie | Dompelhoekmateriaal transporteren |
| Kleur | Zwart of aangepast |
| OEM | Accepteren |
| Hoogte van de schouder | 40-380 mm |
| Riembreedte | 3002500mm |
|---|---|
| Dikte | 680mm |
| Stoffen laag | 1-10 |
| OEM | Accepteren |
| Certificaat | ISO9001,CE enz |
| Riembreedte | 500-2500 mm |
|---|---|
| Riemdikte | 680mm |
| Hoogte van zijwand | 60300mm |
| Hoogte van de schouder | 40-280 mm |
| Afstand tussen de schoenplaatjes | OEM |
| Werkbreedte | 200mm Tot 2500mm |
|---|---|
| Riemdikte | 12 mm tot 95 mm |
| gewrichtstype | Mechanische sluiting of gevulkaniseerde verbinding |
| Verenigbaarheid | Geschikt voor diverse bekerelevatorbanden |
| Aanpasbaar | Aanvaardbaar |
| Riembreedte | 500-2500 mm |
|---|---|
| Riemdikte | 680mm |
| Hoogte van zijwand | 60300mm |
| Hoogte van de schouder | 40-280 mm |
| Afstand tussen de schoenplaatjes | OEM |
| Riembreedte | 3002500mm |
|---|---|
| Riemdikte | 690mm |
| Hoogte van zijwand | 60-400 mm |
| Hoogte van de schouder | 40-380 mm |
| Kleur | Zwart of aangepast |