| Bant Genişliği | 200-2500mm |
|---|---|
| Bant Kalınlığı | 6-100mm |
| eklem tipi | Mekanik bağlantı elemanı veya vulkanize ekleme |
| OEM | Evet |
| Bant Genişliği | 200mm ila 2500mm |
|---|---|
| Bant Kalınlığı | 6-90mm |
| Başvuru | Madencilik, Tarım ve Endüstride Malzeme Taşıma |
| Dayanıklılık | Ağır Yük Altında Uzun Hizmet Ömrü |
| Çalışma genişliği | 200mm ila 2500mm |
|---|---|
| Bant Kalınlığı | 12 mm'den 95 mm'ye |
| eklem tipi | Mekanik bağlantı elemanı veya vulkanize ekleme |
| Uyumluluk | Çeşitli kovalı elevatör bantları için uygundur |
| Genişlik | 300-2500mm |
|---|---|
| Kalınlık | 6-80mm |
| Çekme Dayanımı | 8-25 MPa |
| Sıcaklık | 0°C ila 300°C |
| Bant Genişliği | 500-2500mm |
|---|---|
| Bant Kalınlığı | 6-80mm |
| Yan duvar yüksekliği | 60-300mm |
| Kilit Yüksekliği | 40-280mm |
| Bant Genişliği | 300-2500mm |
|---|---|
| Kalınlık | 6-80mm |
| Kumaş Kat | 1-10 |
| OEM | Kabul etmek |
| Genişlik | 300-2500mm |
|---|---|
| Kalınlık | 10-40mm |
| Çekme Dayanımı | 8-25 MPA |
| fabrika | Evet |
| Ekleme yöntemi | sıcak vulkanizasyon |
|---|---|
| Maksimum Genişlik | 2500 mm |
| Taşınabilirlik | Taşınabilir / Mobil |
| Maksimum Kalınlık | 80mm |