| İsim | Kovalı Elevatör Kayışları |
|---|---|
| Genişlik | 200-2400mm |
| Kalınlık | 10-60mm |
| Çekme Dayanımı | 8-25 MPA |
| Renk | Siyah |
| Ürün adı | Asansör Kayış Bağlantısı |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -20°C ila 200°C |
| Bant Genişliği | 200 mm'den 2000 mm'ye |
| eklem tipi | Vulkanizasyon |
| Malzeme | Yüksek Mukavemetli Alüminyum Alaşım |
| İsim | ağır hizmet tipi kauçuk kemer |
|---|---|
| Genişlik | 200-2200mm |
| Kalınlık | 10-50mm |
| Çelik Kord No.. | 10-200 adet |
| fabrika | Evet |
| İsim | Çelik Kord Asansör Kayışı |
|---|---|
| Genişlik | 300-2600mm |
| Kalınlık | 12-60mm |
| Renk | Siyah |
| fabrika | Evet |
| Bant Genişliği | 300-2500mm |
|---|---|
| Bant Kalınlığı | 5-80mm |
| fabrika | Evet |
| Çalışma Sıcaklığı Aralığı | -20°C ila 200°C |
| Çekme Dayanımı | 8-25 MPa |
| Genişlik | 300-2400mm |
|---|---|
| Kalınlık | 10-60mm |
| Çelik Kord No.. | 10-200 adet |
| OEM | Kabul edilebilir |
| fabrika | Evet |
| İsim | çelik boşluk yuvarlak |
|---|---|
| Çerçeve malzemesi | Galvanizli çelik |
| Rulo Çapı | 89 mm |
| Mil Çapı | 4 20mA |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -20°C ila 200°C |
| İsim | silikon kauçuk kalıplama makinesi |
|---|---|
| Makine tipi | Hidrolik/Mekanik Vulkanizasyon Presi |
| Kontrol yöntemi | PLC kontrolü |
| Sıcaklık aralığı | 0-300 ° C |
| Plaka Malzemesi | 45# çelik |
| İsim | elmas kauçuk gecikme |
|---|---|
| Genişlik | 200-2200mm |
| Kalınlık | 10-50mm |
| Çelik Kord No.. | 10-200 adet |
| OEM | Kabul etmek |
| Bant Genişliği | 300-2800mm |
|---|---|
| Bant Kalınlığı | 6 mm'den 60 mm'ye |
| Çekme Dayanımı | 8 MPa ila 25 MPa |
| Renk | Siyah |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -20°C ila 200°C |