| Bant Genişliği | 300-2500mm |
|---|---|
| Kalınlık | 6-80mm |
| Model NO. | EP250 |
| Kumaş Kat No. | 2-10 |
| OEM | Kabul etmek |
| Ekleme yöntemi | sıcak vulkanizasyon |
|---|---|
| Maksimum Genişlik | 2500 mm |
| Taşınabilirlik | Taşınabilir / Mobil |
| Maksimum Kalınlık | 80mm |
| Başvuru | Konveyör bant bağlantısı ve onarımı |
| İsim | kemer birleştirme makinesi |
|---|---|
| Ekleme yöntemi | sıcak vulkanizasyon |
| Maksimum Bant Genişliği | 2000 mm |
| Isıtma süresi | 5-10 Dakika |
| Taşınabilirlik | Taşınabilir / Mobil |
| İsim | OEM Triger Kayışı |
|---|---|
| Genişlik | 10-1800mm |
| Kalınlık | 3-30mm |
| Sıcaklık aralığı | -20°C ila 150°C |
| Çekme mukavemeti | 8-20 MPa |
| İsim | oluklu yan duvar konveyörü |
|---|---|
| Tip | konveyör makinesi |
| Kurulum türü | Sabit veya Mobil |
| Çerçeve malzemesi | çelik veya paslanmaz çelik |
| Bant Genişliği | 300-2000mm |
| İsim | Kovalı Elevatör Kayış Bağlantısı |
|---|---|
| Özelleştirilebilir | Özel boyutlarda ve özelliklerde mevcuttur |
| Bant Genişliği | 100 mm ila 2000 mm |
| Bant Kalınlığı | 12 mm'den 55 mm'ye |
| Dayanıklılık | Minimum bakımla uzun servis ömrü |
| İsim | Conveyor Idler Roller |
|---|---|
| Makara çapı | 89 mm |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -20°C ila 200°C |
| Bant Genişliği için | 300-2400mm |
| Renk | Kırmızı, Yeşil, Siyah veya özelleştirilmiş |
| İsim | Conveyor Idler Roller |
|---|---|
| Başvuru | Toplu Malzeme Taşıma |
| Çerçeve malzemesi | Galvanizli çelik |
| Bant Genişliği için | 300-2400mm |
| Çalışma Sıcaklığı Aralığı | -20°C ila 200°C |
| İsim | Endüstriyel zamanlama kemeri |
|---|---|
| Genişlik | 10-1800mm |
| Kalınlık | 3-30mm |
| Çekme Dayanımı | 8-20 MPa |
| Renk | Siyah, Beyaz, Kırmızı, Yeşil veya Özelleştirilmiş |
| İsim | oluklu yan duvar konveyörü |
|---|---|
| Bant Genişliği | 300-2000mm |
| Kalınlık | 6-55mm |
| Yan duvar yüksekliği | 40-300MM |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 60°C |