| İsim | Kauçuk Kasnak Gecikmesi |
|---|---|
| Kalınlık | 3mm - 20mm |
| Genişlik | 2000 mm'ye kadar |
| Çekme Dayanımı | 10-15 MPa |
| Renk | Siyah / Özel Renkler Mevcuttur |
| İsim | Isıya Dayanıklı Kauçuk Konveyör bant |
|---|---|
| Genişlik | 400 mm'den 2400 mm'ye |
| Kalınlık | 6 mm'den 50 mm'ye |
| Renk | Siyah |
| Çekme mukavemeti | 8 MPa ila 25 MPa |
| Genişlik | 300-2400mm |
|---|---|
| Kalınlık | 10-60mm |
| Çelik Kord No.. | 10-200 adet |
| OEM | Kabul edilebilir |
| fabrika | Evet |
| Ürün adı | Lastik levha |
|---|---|
| Yoğunluk | 1,2-1,4 gr/cm3 |
| Yüzey İşlemi | Pürüzsüz / Dokulu / Kabartmalı |
| Çekme Dayanımı | 5-20MPa |
| Rezistans | Yağa dayanıklı / Kimyasallara dayanıklı / Hava koşullarına dayanıklı / Aşınmaya dayanıklı |
| Çalışma genişliği | 200mm ila 2500mm |
|---|---|
| Bant Kalınlığı | 12 mm'den 95 mm'ye |
| eklem tipi | Mekanik bağlantı elemanı veya vulkanize ekleme |
| Uyumluluk | Çeşitli kovalı elevatör bantları için uygundur |
| Özelleştirilebilir | Kabul edilebilir |
| Çalışma genişliği | 300-2500mm |
|---|---|
| Bant Kalınlığı | 12-45 mm |
| Özelleştirilebilir | Kabul edilebilir |
| Malzeme | Yüksek Mukavemetli Çelik veya Kauçuk Bileşiği |
| eklem tipi | Mekanik Bağlantı Elemanı veya Vulkanize Bağlantı |
| İsim | Kovalı Elevatör Kayış Bağlantısı |
|---|---|
| Özelleştirilebilir | Özel boyutlarda ve özelliklerde mevcuttur |
| Bant Genişliği | 100 mm ila 2000 mm |
| Bant Kalınlığı | 12 mm'den 55 mm'ye |
| Dayanıklılık | Minimum bakımla uzun servis ömrü |
| İsim | oluklu yan duvar konveyörü |
|---|---|
| Tip | konveyör makinesi |
| Kurulum türü | Sabit veya Mobil |
| Çerçeve malzemesi | çelik veya paslanmaz çelik |
| Bant Genişliği | 300-2000mm |
| Ürün adı | Asansör Kayış Bağlantısı |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -20°C ila 200°C |
| Bant Genişliği | 200 mm'den 2000 mm'ye |
| eklem tipi | Vulkanizasyon |
| Malzeme | Yüksek Mukavemetli Alüminyum Alaşım |
| Ürün adı | Kovalı Elevatör Konveyör Bant |
|---|---|
| Malzeme | Doğal Kauçuk ve Çelik Kord |
| Renk | Siyah |
| Genişlik | 200-2400mm |
| Kalınlık | 12-60mm |