| Çekme Dayanımı | 630-5400 N/mm |
|---|---|
| Uygulamalar | Çimento, Kömür, Madencilik, Liman vb. |
| Malzeme | Kauçuk Kapak ve Çelik Kord |
| Bant Kalınlığı | 10-40mm |
| Bant Genişliği | 200-2800mm |
| Bant Genişliği | 300-3000mm |
|---|---|
| Bant Kalınlığı | 5-40mm |
| Kilit Yüksekliği | 40-380mm |
| Yan duvar yüksekliği | 60-400mm |
| Kumaş Kat | 2-10 |
| Bant Genişliği | 300-3000mm |
|---|---|
| Bant Kalınlığı | 5-40mm |
| Yan duvar yüksekliği | 60-400mm |
| Kilit Yüksekliği | 40-380mm |
| Kumaş Kat | 2-10 |
| Bant Genişliği | 200-2800mm |
|---|---|
| Bant Kalınlığı | 10-40mm |
| Çekme Dayanımı | 630-5400 N/mm |
| Malzeme | Kauçuk Kapak ve Çelik Kord |
| fabrika | Evet |
| İsim | EKG-1210 |
|---|---|
| Malzeme | Karbon Çelik |
| Kalite Garantisi | 1 Yıl |
| Plaka Malzemesi | 45# çelik |
| GTİP Kodu | 8477.8000 |
| İsim | EKG-1210 |
|---|---|
| Malzeme | Karbon Çelik |
| Kontrol yöntemi | PLC kontrolü |
| Plaka Malzemesi | 45# çelik |
| GTİP Kodu | 8477.8000 |
| İsim | kauçuk vulkanizasyon makinesi |
|---|---|
| Makine tipi | Hidrolik |
| Kalite Garantisi | 1 Yıl |
| Plaka Malzemesi | 45# çelik |
| GTİP Kodu | 8477.8000 |
| İsim | Kauçuk Kasnak Gecikmesi |
|---|---|
| Kalınlık | 3mm - 20mm |
| Genişlik | 2000 mm'ye kadar |
| Çekme Dayanımı | 10-15 MPa |
| Renk | Siyah / Özel Renkler Mevcuttur |
| Bant Genişliği | 200-2500mm |
|---|---|
| Bant Kalınlığı | 6-100mm |
| eklem tipi | Mekanik bağlantı elemanı veya vulkanize ekleme |
| OEM | Evet |
| Dayanıklılık | Ağır Yük Altında Uzun Hizmet Ömrü |
| Rulo Tipi | Dönüş Silindiri |
|---|---|
| Uzunluk | 200-1000mm |
| Çap | 89 mm |
| Renk | Kırmızı, Yeşil, Siyah veya özelleştirilmiş |
| Durum | Yeni |