| Bant Genişliği | 200-2500mm |
|---|---|
| Bant Kalınlığı | 6-100mm |
| eklem tipi | Mekanik bağlantı elemanı veya vulkanize ekleme |
| OEM | Evet |
| Dayanıklılık | Ağır Yük Altında Uzun Hizmet Ömrü |
| Rulo Tipi | Dönüş Silindiri |
|---|---|
| Uzunluk | 200-1000mm |
| Çap | 89 mm |
| Renk | Kırmızı, Yeşil, Siyah veya özelleştirilmiş |
| Durum | Yeni |
| Rulo Tipi | Dönüş Silindiri |
|---|---|
| Genişlik | 200-1000mm |
| Çap | 89 mm |
| Durum | Yeni |
| Renk | Kırmızı, Yeşil, Siyah veya özelleştirilmiş |