| Nazwa | Pasek rozrządu |
|---|---|
| fabryka | Tak |
| Szerokość | 10-1800 mm |
| Długość | OEM |
| Zakres temperatur | -20°C do 150°C |
| Nazwa | Pasek rozrządu |
|---|---|
| Szerokość | 10-1800 mm |
| Grubość | 3-20 mm |
| fabryka | Tak |
| Elastyczność | Wysoki |
| Nazwa | przemysłowy pasek rozrządu |
|---|---|
| Szerokość | 10-1800 mm |
| Grubość | 3-30 mm |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 8-20 MPa |
| Kolor | Czarny, biały, czerwony, zielony lub dostosowany |
| Nazwa | Synchroniczny pasek rozrządu |
|---|---|
| OEM | Przyjąć |
| Elastyczność | Wysoki |
| Zakres temperatur | -20°C do 80°C |
| Szerokość | 10-2000 mm |
| Metoda splicingu | Wulkanizacja na gorąco |
|---|---|
| Maksymalna szerokość pasa | 2400 mm |
| Ruchliwość | Przenośny/mobilny |
| Maksymalna grubość paska | 50 mm |
| Aplikacja | Połączenie i naprawa przenośnika taśmowego |
| Nazwa | Odporny na ciepło gumowy przenośnik taśmowy |
|---|---|
| Tworzywo | Odporna na ciepło mieszanka gumy |
| Grubość | 6mm do 50mm |
| Szerokość | 400 mm do 2400 mm |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 8 MPa do 25 MPa |
| Nazwa | Pasek rozrządu OEM |
|---|---|
| Szerokość | 10-1800 mm |
| Grubość | 3-30 mm |
| Zakres temperatur | -20°C do 150°C |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 8-20 MPa |
| Nazwa | Maszyna do łączenia gumowych przenośników taśmowych |
|---|---|
| Metoda splicingu | Wulkanizacja na gorąco |
| Maksymalna szerokość pasa | 2000 mm |
| Ruchliwość | Przenośny/mobilny |
| Maksymalna grubość paska | 35 mm |
| Nazwa | Złącze pasa przenośnika kubełkowego |
|---|---|
| Zgodność | Pasek ze stalowej linki |
| Zakres temperatur pracy | -20°C do 200°C |
| Szerokość paska | 200 mm do 1800 mm |
| Typ stawu | Włókna mechaniczne |
| Nazwa | Złącze pasa przenośnika kubełkowego |
|---|---|
| Możliwość dostosowania | Dostępne w niestandardowych rozmiarach i specyfikacjach |
| Szerokość paska | 100mm do 2000mm |
| Grubość paska | 12 mm do 55 mm |
| Trwałość | Długa żywotność przy minimalnej konserwacji |