| Nazwa | Arkusz gumy przemysłowej |
|---|---|
| Stan | Nowy |
| Kolor | Czarny |
| Szerokość | 300-2200 mm |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 8Mpa ~ 25Mpa |
| Nazwa | Arkusz gumy o dużej gęstości |
|---|---|
| Szerokość | 300-2000mm |
| Kolor | Czarny |
| Temperatura pracy | -60°C~120°C |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 6Mpa ~ 25Mpa |
| Nazwa produktu | Arkusz gumy przemysłowej |
|---|---|
| Gęstość | 1,2-1,4 g/cm3 |
| Opór | Odporny na oleje / Odporny na chemikalia / Odporny na warunki atmosferyczne / Odporny na ścieranie |
| Pakiet Transportowy | Pakowanie w kartony i skrzynie |
| Wykończenie powierzchni | Gładkie / Teksturowane / Wytłaczane |