| Naam | Geaffineerde zijwandconveyorband |
|---|---|
| Riembreedte | 300 mm tot 2200 mm |
| Riemdikte | 6 mm tot 55 mm |
| Hoogte van zijwand | 60 mm tot 300 mm |
| Hoogte van de schouder | 50 mm tot 280 mm |
| Breedte | 3002500mm |
|---|---|
| Dikte | 10-40 mm |
| Treksterkte | 8-25MPA |
| Fabriek | Ja |
| OEM | Accepteren |
| Materiaal | Kern van rubber en stof |
|---|---|
| Riemdikte | 6 mm tot 35 mm |
| Riembreedte | Typisch 500 mm tot 2000 mm |
| Zijwandhoogte | Meestal 60 mm tot 300 mm |
| Temperatuurbereik | -20°C tot +200°C |
| Riembreedte | 500mm tot 2000mm |
|---|---|
| Riemdikte | 6 mm tot 55 mm |
| Hoogte van zijwand | 60 mm tot 300 mm |
| Hoogte van de schouder | 50 mm tot 280 mm |
| Kernmateriaal | Polyester/nylonstof |
| Naam | diamant rubberbekleding |
|---|---|
| Breedte | 200-2200 mm |
| Dikte | 10-50 mm |
| Staalkoord Nr.. | 10-200 STUKS |
| OEM | Accepteren |
| Riembreedte | 500 mm tot 2500 mm |
|---|---|
| Riemdikte | 6 mm tot 70 mm |
| Hoogte van zijwand | 60 mm tot 300 mm |
| Hoogte van de schouder | 50 mm tot 280 mm |
| Kernmateriaal | Polyester/nylonstof |
| Riembreedte | 2002500mm |
|---|---|
| Riemdikte | 6100mm |
| gewrichtstype | Mechanische sluiting of gevulkaniseerde verbinding |
| OEM | Ja |
| Duurzaamheid | Lange levensduur onder zware belasting |
| Riembreedte | 500-2500 mm |
|---|---|
| Riemdikte | 680mm |
| Hoogte van zijwand | 60300mm |
| Hoogte van de schouder | 40-280 mm |
| Afstand tussen de schoenplaatjes | OEM |
| Productnaam | Rubberplaat |
|---|---|
| Dikte | 1.2-1.4g/cm3 |
| Oppervlakteafwerking | Glad / gestructureerd / reliëf |
| Treksterkte | 5-20MPa |
| Weerstand | Oliebestendig / Chemisch bestendig / Weerbestendig / Slijtvast |
| Naam | gegolfde zijwandtransporteur |
|---|---|
| Riembreedte | 3002000mm |
| Dikte | 6-55 mm |
| Hoogte van zijwand | 40300MM |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 60°C |