| İsim | Dalgalanmış Yan Duvarlı Taşıyıcı Kemeri |
|---|---|
| Bant Genişliği | 300 mm'den 2200 mm'ye |
| Bant Kalınlığı | 6 mm'den 55 mm'ye |
| Yan duvar yüksekliği | 60 mm'den 300 mm'ye |
| Kilit Yüksekliği | 50 mm'den 280 mm'ye |
| Genişlik | 300-2500mm |
|---|---|
| Kalınlık | 10-40mm |
| Çekme Dayanımı | 8-25 MPA |
| fabrika | Evet |
| OEM | Kabul etmek |
| Malzeme | Kauçuk ve Kumaş çekirdeği |
|---|---|
| Kemer kalınlığı | 6 mm'den 35 mm'ye |
| Kemer genişliği | Tipik olarak 500 mm ila 2000 mm |
| Yan duvar yüksekliği | Tipik olarak 60 mm ila 300 mm |
| Sıcaklık aralığı | -20°C ila +200°C |
| Bant Genişliği | 500 mm'den 2000 mm'ye |
|---|---|
| Bant Kalınlığı | 6 mm'den 55 mm'ye |
| Yan duvar yüksekliği | 60 mm'den 300 mm'ye |
| Kilit Yüksekliği | 50 mm'den 280 mm'ye |
| Çekirdek malzemesi | Polyester/Naylon kumaş |
| İsim | elmas kauçuk gecikme |
|---|---|
| Genişlik | 200-2200mm |
| Kalınlık | 10-50mm |
| Çelik Kord No.. | 10-200 adet |
| OEM | Kabul etmek |
| Bant Genişliği | 500 mm'den 2500 mm'ye |
|---|---|
| Bant Kalınlığı | 6 mm'den 70 mm'ye |
| Yan duvar yüksekliği | 60 mm'den 300 mm'ye |
| Kilit Yüksekliği | 50 mm'den 280 mm'ye |
| Çekirdek malzemesi | Polyester/Naylon kumaş |
| Bant Genişliği | 200-2500mm |
|---|---|
| Bant Kalınlığı | 6-100mm |
| eklem tipi | Mekanik bağlantı elemanı veya vulkanize ekleme |
| OEM | Evet |
| Dayanıklılık | Ağır Yük Altında Uzun Hizmet Ömrü |
| Bant Genişliği | 500-2500mm |
|---|---|
| Bant Kalınlığı | 6-80mm |
| Yan duvar yüksekliği | 60-300mm |
| Kilit Yüksekliği | 40-280mm |
| Kilit aralığı | OEM |
| Ürün adı | Lastik levha |
|---|---|
| Yoğunluk | 1,2-1,4 gr/cm3 |
| Yüzey İşlemi | Pürüzsüz / Dokulu / Kabartmalı |
| Çekme Dayanımı | 5-20MPa |
| Rezistans | Yağa dayanıklı / Kimyasallara dayanıklı / Hava koşullarına dayanıklı / Aşınmaya dayanıklı |
| İsim | oluklu yan duvar konveyörü |
|---|---|
| Bant Genişliği | 300-2000mm |
| Kalınlık | 6-55mm |
| Yan duvar yüksekliği | 40-300MM |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 60°C |