| Naam | hoge temperatuur transportband |
|---|---|
| Breedte | 300 mm tot 6000 mm |
| Dikte | 6mm tot 60mm |
| Kleur | Zwart |
| Sollicitatie | Materiaalbehandeling bij hoge temperaturen |
| Naam | Rubber transportband verbindingsmachine |
|---|---|
| Splitsingsmethode | Het hete vulcaniseren |
| Maximale riembreedte | 2000 mm |
| Draagbaarheid | Draagbaar / mobiel |
| Maximale riemdikte | 35 mm |
| Naam | PVC PU-transportband |
|---|---|
| Riembreedte | 100-2800mm |
| Vullen | 2-5 |
| Dikte | 3-35mm |
| Materiaal | PVC en PU |
| Naam | PVC PU-transportband |
|---|---|
| Materiaal | PVC en PU |
| Riembreedte | 100-2000 mm |
| Vullen | 2 - 8 |
| Dikte | 3-60 mm |
| Naam | Golfriemtransportband |
|---|---|
| Riembreedte | Aanpasbaar (meestal 300 mm tot 2000 mm) |
| Installatietype | Vast of Mobiel |
| Framemateriaal | staal- of roestvrij staal |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan 200°C |
| Naam | staal rollen |
|---|---|
| Framemateriaal | Gegalvaniseerd staal |
| Roldiameter | 89 mm |
| Asdiameter | Zomer |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C aan 200°C |
| Riembreedte | 300-2800 mm |
|---|---|
| Riemdikte | 6mm tot 60mm |
| Treksterkte | 8 MPa tot 25 MPa |
| Kleur | Zwart |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C aan 200°C |
| Materiaal | Kern van rubber en stof |
|---|---|
| Riemdikte | 6 mm tot 35 mm |
| Riembreedte | Typisch 500 mm tot 2000 mm |
| Zijwandhoogte | Meestal 60 mm tot 300 mm |
| Temperatuurbereik | -20°C tot +200°C |
| Naam | Emmer-elevatorbanden |
|---|---|
| Breedte | 200-2400 mm |
| Dikte | 10-60 mm |
| Treksterkte | 8-25MPA |
| Kleur | Zwart |
| Riembreedte | 500mm tot 2000mm |
|---|---|
| Riemdikte | 6 mm tot 55 mm |
| Hoogte van zijwand | 60 mm tot 300 mm |
| Hoogte van de schouder | 50 mm tot 280 mm |
| Kernmateriaal | Polyester/nylonstof |