| İsim | yüksek sıcaklık konveyör bandı |
|---|---|
| Genişlik | 300 mm'den 6000 mm'ye |
| Kalınlık | 6 mm'den 60 mm'ye |
| Renk | Siyah |
| Başvuru | Yüksek sıcaklıkta malzeme taşıma |
| İsim | Kauçuk Konveyör Bant Birleştirme Makinesi |
|---|---|
| Ekleme yöntemi | sıcak vulkanizasyon |
| Maksimum Bant Genişliği | 2000 mm |
| Taşınabilirlik | Taşınabilir / Mobil |
| Maksimum Bant Kalınlığı | 35mm |
| İsim | PVC PU Konveyör Bant |
|---|---|
| Bant Genişliği | 100-2800mm |
| Başa çıkmak | 2-5 |
| Kalınlık | 3-35mm |
| Malzeme | PVC ve PU |
| İsim | PVC PU Konveyör Bant |
|---|---|
| Malzeme | PVC ve PU |
| Bant Genişliği | 100-2000mm |
| Başa çıkmak | 2 - 8 |
| Kalınlık | 3-60mm |
| İsim | Oluklu Bantlı Konveyör |
|---|---|
| Bant Genişliği | Özelleştirilebilir (tipik olarak 300 mm ila 2000 mm) |
| Kurulum türü | Sabit veya Mobil |
| Çerçeve malzemesi | çelik veya paslanmaz çelik |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 200°C |
| İsim | çelik boşluk yuvarlak |
|---|---|
| Çerçeve malzemesi | Galvanizli çelik |
| Rulo Çapı | 89 mm |
| Mil Çapı | 4 20mA |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -20°C ila 200°C |
| Bant Genişliği | 300-2800mm |
|---|---|
| Bant Kalınlığı | 6 mm'den 60 mm'ye |
| Çekme Dayanımı | 8 MPa ila 25 MPa |
| Renk | Siyah |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -20°C ila 200°C |
| Malzeme | Kauçuk ve Kumaş çekirdeği |
|---|---|
| Kemer kalınlığı | 6 mm'den 35 mm'ye |
| Kemer genişliği | Tipik olarak 500 mm ila 2000 mm |
| Yan duvar yüksekliği | Tipik olarak 60 mm ila 300 mm |
| Sıcaklık aralığı | -20°C ila +200°C |
| İsim | Kovalı Elevatör Kayışları |
|---|---|
| Genişlik | 200-2400mm |
| Kalınlık | 10-60mm |
| Çekme Dayanımı | 8-25 MPA |
| Renk | Siyah |
| Bant Genişliği | 500 mm'den 2000 mm'ye |
|---|---|
| Bant Kalınlığı | 6 mm'den 55 mm'ye |
| Yan duvar yüksekliği | 60 mm'den 300 mm'ye |
| Kilit Yüksekliği | 50 mm'den 280 mm'ye |
| Çekirdek malzemesi | Polyester/Naylon kumaş |