| Naam | Industriële rubberen riemen |
|---|---|
| Breedte | 300-2400 mm |
| Dikte | 10-60 mm |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Natuurlijk rubber en staalkoord |
| Productnaam | Liftbandverbinding |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C aan 200°C |
| Riembreedte | 200 mm tot 2000 mm |
| gewrichtstype | Vulcaniseren |
| Materiaal | Hoogsterkte aluminiumlegering |
| Breedte | 300-2800 mm |
|---|---|
| Dikte | 5-20 mm |
| Stoflaag nr. | 2-10 |
| OEM | Accepteren |
| Fabriek | Ja |
| Riembreedte | 500 mm tot 2500 mm |
|---|---|
| Riemdikte | 6 mm tot 70 mm |
| Hoogte van zijwand | 60 mm tot 300 mm |
| Hoogte van de schouder | 50 mm tot 280 mm |
| Kernmateriaal | Polyester/nylonstof |
| Breedte | 2002500mm |
|---|---|
| Dikte | 10-80 mm |
| Treksterkte | 8-25MPA |
| Kleur | Zwart |
| Fabriek | Ja |
| Riembreedte | 3002500mm |
|---|---|
| Riemdikte | 580mm |
| Fabriek | Ja |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C aan 200°C |
| Treksterkte | 8-25 MPa |
| Riembreedte | 3002500mm |
|---|---|
| Dikte | 680mm |
| Stoffen laag | 2-10 |
| OEM | Accepteren |
| Certificaat | ISO9001,CE enz |
| Riembreedte | 3002000mm |
|---|---|
| Dikte | 10-60 mm |
| Hoogte van zijwand | 60300mm |
| Hoogte van de schouder | 40-280 mm |
| Stoffen laag | 2-10 |
| Breedte | 2002500mm |
|---|---|
| Dikte | 12-80 mm |
| Kleur | Zwart |
| OEM | Accepteren |
| Certificaat | ISO9001,CE enz |
| Riembreedte | 3002500mm |
|---|---|
| Dikte | 680mm |
| Model-NR. | EP250 |
| Stoflaag nr. | 2-10 |
| OEM | Accepteren |