| İsim | Endüstriyel Kauçuk Kayışlar |
|---|---|
| Genişlik | 300-2400mm |
| Kalınlık | 10-60mm |
| Renk | Siyah |
| Malzeme | Doğal Kauçuk ve Çelik Kord |
| Ürün adı | Asansör Kayış Bağlantısı |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -20°C ila 200°C |
| Bant Genişliği | 200 mm'den 2000 mm'ye |
| eklem tipi | Vulkanizasyon |
| Malzeme | Yüksek Mukavemetli Alüminyum Alaşım |
| Genişlik | 300-2800mm |
|---|---|
| Kalınlık | 5-20mm |
| Kumaş Kat No. | 2-10 |
| OEM | Kabul etmek |
| fabrika | Evet |
| Bant Genişliği | 500 mm'den 2500 mm'ye |
|---|---|
| Bant Kalınlığı | 6 mm'den 70 mm'ye |
| Yan duvar yüksekliği | 60 mm'den 300 mm'ye |
| Kilit Yüksekliği | 50 mm'den 280 mm'ye |
| Çekirdek malzemesi | Polyester/Naylon kumaş |
| Genişlik | 200-2500mm |
|---|---|
| Kalınlık | 10-80mm |
| Çekme Dayanımı | 8-25 MPA |
| Renk | Siyah |
| fabrika | Evet |
| Bant Genişliği | 300-2500mm |
|---|---|
| Bant Kalınlığı | 5-80mm |
| fabrika | Evet |
| Çalışma Sıcaklığı Aralığı | -20°C ila 200°C |
| Çekme Dayanımı | 8-25 MPa |
| Bant Genişliği | 300-2500mm |
|---|---|
| Kalınlık | 6-80mm |
| Kumaş Kat | 2-10 |
| OEM | Kabul etmek |
| Sertifika | ISO9001, CE vb. |
| Bant Genişliği | 300-2000mm |
|---|---|
| Kalınlık | 10-60mm |
| Yan duvar yüksekliği | 60-300mm |
| Kilit Yüksekliği | 40-280mm |
| Kumaş Kat | 2-10 |
| Genişlik | 200-2500mm |
|---|---|
| Kalınlık | 12-80mm |
| Renk | Siyah |
| OEM | Kabul etmek |
| Sertifika | ISO9001, CE vb. |
| Bant Genişliği | 300-2500mm |
|---|---|
| Kalınlık | 6-80mm |
| Model NO. | EP250 |
| Kumaş Kat No. | 2-10 |
| OEM | Kabul etmek |