| Riembreedte | 300-2800 mm |
|---|---|
| Riemdikte | 12-60 mm |
| Kleur | Zwart |
| Versterking | Stalen net |
| OEM | Aanvaardbaar |
| Breedte | 400-2500 mm |
|---|---|
| Dikte | 10-50 mm |
| Stoflaag nr. | 2-10 |
| OEM | Accepteren |
| Certificaat | ISO9001,CE enz |
| Breedte | 200-2200 mm |
|---|---|
| Dikte | 10-50 mm |
| Staalkoord Nr.. | 10-200 STUKS |
| Fabriek | Ja |
| OEM | Accepteren |
| Naam | riem gezamenlijke machine |
|---|---|
| Splitsingsmethode | Het hete vulcaniseren |
| Maximale riembreedte | 2000 mm |
| Verwarmingstijd | 5-10 minuten |
| Draagbaarheid | Draagbaar / mobiel |
| Naam | gegolfde zijwandtransporteur |
|---|---|
| Riembreedte | 3002000mm |
| Dikte | 6-55 mm |
| Hoogte van zijwand | 40300MM |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 60°C |
| Naam | De grote Transportband van de Hoekriem |
|---|---|
| Riembreedte | 300 - 2000 mm |
| Installatietype | Vast of Mobiel |
| Snelheid | Instelbaar, meestal 0,5 tot 6 m/s |
| Hellingshoek | Tot 90 graden |
| Naam | Vervoerder-loper-roller |
|---|---|
| Roldiameter | 89 mm |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C aan 200°C |
| Voor bandbreedte | 300-2400 mm |
| Kleur | Rood, groen, zwart of aangepast |
| Naam | gegolfde zijwandtransporteur |
|---|---|
| Type | lopende band |
| Installatietype | Vast of Mobiel |
| Framemateriaal | staal- of roestvrij staal |
| Riembreedte | 300-2000 mm |
| Naam | Vervoerder-loper-roller |
|---|---|
| Sollicitatie | Behandeling van bulkmateriaal |
| Framemateriaal | Gegalvaniseerd staal |
| Voor bandbreedte | 300-2400 mm |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C aan 200°C |
| Riembreedte | 500-2500 mm |
|---|---|
| Riemdikte | 680mm |
| Hoogte van zijwand | 60300mm |
| Hoogte van de schouder | 40-280 mm |
| Afstand tussen de schoenplaatjes | OEM |