| Bant Genişliği | 300-2800mm |
|---|---|
| Bant Kalınlığı | 12-60mm |
| Renk | Siyah |
| Takviye | Çelik ağ |
| OEM | Kabul edilebilir |
| Genişlik | 400-2500mm |
|---|---|
| Kalınlık | 10-50mm |
| Kumaş Kat No. | 2-10 |
| OEM | Kabul etmek |
| Sertifika | ISO9001, CE vb. |
| Genişlik | 200-2200mm |
|---|---|
| Kalınlık | 10-50mm |
| Çelik Kord No.. | 10-200 adet |
| fabrika | Evet |
| OEM | Kabul etmek |
| İsim | kemer birleştirme makinesi |
|---|---|
| Ekleme yöntemi | sıcak vulkanizasyon |
| Maksimum Bant Genişliği | 2000 mm |
| Isıtma süresi | 5-10 Dakika |
| Taşınabilirlik | Taşınabilir / Mobil |
| İsim | oluklu yan duvar konveyörü |
|---|---|
| Bant Genişliği | 300-2000mm |
| Kalınlık | 6-55mm |
| Yan duvar yüksekliği | 40-300MM |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 60°C |
| İsim | Geniş Açılı Bantlı Konveyör |
|---|---|
| Bant Genişliği | 300 - 2000mm |
| Kurulum türü | Sabit veya Mobil |
| Hız | Ayarlanabilir, genellikle 0,5 ila 6 m/s |
| Eğim açısı | 90 dereceye kadar |
| İsim | Conveyor Idler Roller |
|---|---|
| Makara çapı | 89 mm |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -20°C ila 200°C |
| Bant Genişliği için | 300-2400mm |
| Renk | Kırmızı, Yeşil, Siyah veya özelleştirilmiş |
| İsim | oluklu yan duvar konveyörü |
|---|---|
| Tip | konveyör makinesi |
| Kurulum türü | Sabit veya Mobil |
| Çerçeve malzemesi | çelik veya paslanmaz çelik |
| Bant Genişliği | 300-2000mm |
| İsim | Conveyor Idler Roller |
|---|---|
| Başvuru | Toplu Malzeme Taşıma |
| Çerçeve malzemesi | Galvanizli çelik |
| Bant Genişliği için | 300-2400mm |
| Çalışma Sıcaklığı Aralığı | -20°C ila 200°C |
| Bant Genişliği | 500-2500mm |
|---|---|
| Bant Kalınlığı | 6-80mm |
| Yan duvar yüksekliği | 60-300mm |
| Kilit Yüksekliği | 40-280mm |
| Kilit aralığı | OEM |