| Bouw | Zijwand, schoenplaat, basisriem |
|---|---|
| Sollicitatie | Dompelhoekmateriaal transporteren |
| Kleur | Zwart of aangepast |
| OEM | Accepteren |
| Hoogte van de schouder | 40-380 mm |
| Riembreedte | 500-2500 mm |
|---|---|
| Riemdikte | 680mm |
| Hoogte van zijwand | 60300mm |
| Hoogte van de schouder | 40-280 mm |
| Afstand tussen de schoenplaatjes | OEM |
| Naam | Transportrol achterblijvend |
|---|---|
| Breedte | 100-1800 mm |
| Dikte | 10 mm - 30 mm |
| Kleur | Zwart |
| Fabriek | Ja |
| Riembreedte | 3002500mm |
|---|---|
| Riemdikte | 690mm |
| Hoogte van zijwand | 60-400 mm |
| Hoogte van de schouder | 40-380 mm |
| Fabriek | Ja |
| Riemdikte | 680mm |
|---|---|
| Riembreedte | 3002500mm |
| Treksterkte | 8-25 MPa |
| OEM | Aanvaardbaar |
| Fabriek | Ja |
| Werkbreedte | 200mm Tot 2500mm |
|---|---|
| Riemdikte | 12 mm tot 95 mm |
| gewrichtstype | Mechanische sluiting of gevulkaniseerde verbinding |
| Verenigbaarheid | Geschikt voor diverse bekerelevatorbanden |
| Aanpasbaar | Aanvaardbaar |
| Breedte | 3002500mm |
|---|---|
| Dikte | 10-40 mm |
| Treksterkte | 8-25MPA |
| Fabriek | Ja |
| OEM | Accepteren |
| Riembreedte | 3002500mm |
|---|---|
| Dikte | 680mm |
| Stoffen laag | 1-10 |
| OEM | Accepteren |
| Certificaat | ISO9001,CE enz |
| Naam | Zwaar uitgevoerde spanrollen |
|---|---|
| Roldiameter | 89 mm |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C aan 200°C |
| Diameter | 57 mm-1000 mm |
| Voor bandbreedte | B500-B2400 |
| Breedte | 3002500mm |
|---|---|
| Dikte | 680mm |
| Treksterkte | 8-25 MPa |
| Temperatuur | 0°C tot 300°C |
| Fabriek | Ja |