| Yapı | Yanak, Kelepçe, Taban Kemeri |
|---|---|
| Başvuru | Daldırma Açılı malzeme taşıma |
| Renk | Siyah veya Özelleştirilmiş |
| OEM | Kabul etmek |
| Kilit Yüksekliği | 40-380mm |
| Bant Genişliği | 500-2500mm |
|---|---|
| Bant Kalınlığı | 6-80mm |
| Yan duvar yüksekliği | 60-300mm |
| Kilit Yüksekliği | 40-280mm |
| Kilit aralığı | OEM |
| İsim | Konveyör Rulo Gecikmesi |
|---|---|
| Genişlik | 100-1800mm |
| Kalınlık | 10mm - 30mm |
| Renk | Siyah |
| fabrika | Evet |
| Bant Genişliği | 300-2500mm |
|---|---|
| Bant Kalınlığı | 6-90mm |
| Yan duvar yüksekliği | 60-400mm |
| Kilit Yüksekliği | 40-380mm |
| fabrika | Evet |
| Bant Kalınlığı | 6-80mm |
|---|---|
| Bant Genişliği | 300-2500mm |
| Çekme Dayanımı | 8-25 MPa |
| OEM | Kabul edilebilir |
| fabrika | Evet |
| Çalışma genişliği | 200mm ila 2500mm |
|---|---|
| Bant Kalınlığı | 12 mm'den 95 mm'ye |
| eklem tipi | Mekanik bağlantı elemanı veya vulkanize ekleme |
| Uyumluluk | Çeşitli kovalı elevatör bantları için uygundur |
| Özelleştirilebilir | Kabul edilebilir |
| Genişlik | 300-2500mm |
|---|---|
| Kalınlık | 10-40mm |
| Çekme Dayanımı | 8-25 MPA |
| fabrika | Evet |
| OEM | Kabul etmek |
| Bant Genişliği | 300-2500mm |
|---|---|
| Kalınlık | 6-80mm |
| Kumaş Kat | 1-10 |
| OEM | Kabul etmek |
| Sertifika | ISO9001, CE vb. |
| İsim | Ağır Hizmet Avara Silindirleri |
|---|---|
| Rulo Çapı | 89 mm |
| Çalışma Sıcaklığı Aralığı | -20°C ila 200°C |
| Çap | 57mm-1000mm |
| Bant Genişliği için | B500-B2400 |
| Genişlik | 300-2500mm |
|---|---|
| Kalınlık | 6-80mm |
| Çekme Dayanımı | 8-25 MPa |
| Sıcaklık | 0°C ila 300°C |
| fabrika | Evet |