| Naam | draagband van nylonrubber |
|---|---|
| Breedte | 200-2200 mm |
| Dikte | 10-50 mm |
| Stoflaag nr. | 2-10 |
| Fabriek | Ja |
| Naam | 100000 stuks/maand |
|---|---|
| Materiaal | Koolstofstaal |
| Kwaliteitsgarantie | 1 jaar |
| Plaatmateriaal | 45# staal |
| HS-code | 8477.8000 |
| Naam | transportband van industriële rubber |
|---|---|
| Materiaal | Natuurlijk rubber en staalkoord |
| Breedte | 3002000mm |
| Dikte | 12-60 mm |
| OEM | Aanvaardbaar |
| Naam | Vervoerband van stalen touw van rubber |
|---|---|
| Materiaal | Natuurlijk rubber en staalkoord |
| Kleur | Zwart |
| Dikte | 12-60 mm |
| Breedte | 200-2400 mm |
| Naam | N |
|---|---|
| Breedte | 200-2200 mm |
| Dikte | 10-50 mm |
| Stoflaag nr. | 2-10 |
| Fabriek | Ja |
| Productnaam | Transportband met emmerlift |
|---|---|
| Materiaal | Natuurlijk rubber en staalkoord |
| Kleur | Zwart |
| Breedte | 200-2400 mm |
| Dikte | 12-60 mm |
| Productnaam | Transportband met emmerlift |
|---|---|
| Materiaal | Natuurlijk rubber en staalkoord |
| Kleur | Zwart |
| Breedte | 200-2400 mm |
| Lengte | 50-200m/roll |
| Naam | Emmer-elevatorbanden |
|---|---|
| Breedte | 200-2400 mm |
| Dikte | 10-60 mm |
| Treksterkte | 8-25MPA |
| Kleur | Zwart |
| Naam | Vervoerband voor liften |
|---|---|
| Breedte | 300-2400 mm |
| Dikte | 10-60 mm |
| Structuur | Rubberen deksel en stalen kern aan de binnenkant |
| Fabriek | Ja |
| Naam | hoge temperatuur transportband |
|---|---|
| Breedte | 300 mm tot 6000 mm |
| Dikte | 6mm tot 60mm |
| Kleur | Zwart |
| Sollicitatie | Materiaalbehandeling bij hoge temperaturen |