| Naam | EP200 transportband |
|---|---|
| Riembreedte | 300-2400 mm |
| Dikte | 10-50 mm |
| Stoffen laag | 2-10 |
| OEM | Accepteren |
| Naam | industriële tandriem |
|---|---|
| Breedte | 10-1800 mm |
| Dikte | 3-30 mm |
| Treksterkte | 8-20 MPa |
| Kleur | Zwart, wit, rood, groen of aangepast |
| Naam | Hittebestendige rubberen transportband |
|---|---|
| Dikte | 6 mm tot 50 mm |
| Breedte | 400 mm tot 2400 mm |
| Kleur | Zwart |
| Treksterkte | 8 MPa tot 25 MPa |
| Naam | PVC PU-transportband |
|---|---|
| Riembreedte | 100-2800mm |
| Vullen | 2-5 |
| Dikte | 3-35mm |
| Materiaal | PVC en PU |
| Naam | Distributie transportband |
|---|---|
| Breedte | 10-1800 mm |
| Dikte | 3-20 mm |
| Fabriek | Ja |
| Flexibiliteit | Hoog |
| Naam | Distributie transportband |
|---|---|
| Fabriek | Ja |
| Breedte | 10-1800 mm |
| Lengte | OEM |
| Temperatuurbereik | -20°C tot 150°C |
| Naam | synchrone timingsriem |
|---|---|
| OEM | Accepteren |
| Flexibiliteit | Hoog |
| Temperatuurbereik | -20°C tot 80°C |
| Breedte | 10 tot 2000 mm |
| Naam | Transportband met chevronpatroon |
|---|---|
| Riembreedte | 300-3000 mm |
| Riemdikte | 6 mm tot 80 mm |
| Versterking | Lagen van stof of staalkoord |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C aan 200°C |
| Riembreedte | 300-2800 mm |
|---|---|
| Riemdikte | 6mm tot 60mm |
| Treksterkte | 8 MPa tot 25 MPa |
| Kleur | Zwart |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C aan 200°C |
| Naam | Rubberen katrolbekleding |
|---|---|
| Dikte | 3mm - 20mm |
| Breedte | tot 2000 mm |
| Treksterkte | 10-15 MPa |
| Kleur | Zwart/aangepaste kleuren beschikbaar |