| Naam | Emmer-elevatorbanden |
|---|---|
| Breedte | 200-2400 mm |
| Dikte | 10-60 mm |
| Treksterkte | 8-25MPA |
| Kleur | Zwart |
| Naam | Vervoerband voor liften |
|---|---|
| Breedte | 300-2400 mm |
| Dikte | 10-60 mm |
| Structuur | Rubberen deksel en stalen kern aan de binnenkant |
| Fabriek | Ja |
| Naam | hoge temperatuur transportband |
|---|---|
| Breedte | 300 mm tot 6000 mm |
| Dikte | 6mm tot 60mm |
| Kleur | Zwart |
| Sollicitatie | Materiaalbehandeling bij hoge temperaturen |
| Naam | Hittebestendige rubberen transportband |
|---|---|
| Breedte | 400 mm tot 2400 mm |
| Dikte | 6 mm tot 50 mm |
| Kleur | Zwart |
| Treksterkte | 8 MPa tot 25 MPa |
| Naam | Hittebestendige rubberen transportband |
|---|---|
| Materiaal | Hittebestendig rubbermengsel |
| Dikte | 6 mm tot 50 mm |
| Breedte | 400 mm tot 2400 mm |
| Treksterkte | 8 MPa tot 25 MPa |
| Naam | industriële tandriem |
|---|---|
| Breedte | 10-1800 mm |
| Dikte | 3-30 mm |
| Treksterkte | 8-20 MPa |
| Kleur | Zwart, wit, rood, groen of aangepast |
| Naam | Distributie transportband |
|---|---|
| Breedte | 10-1800 mm |
| Dikte | 3-20 mm |
| Fabriek | Ja |
| Flexibiliteit | Hoog |
| Naam | gegolfde zijwandtransporteur |
|---|---|
| Riembreedte | 3002000mm |
| Dikte | 6-55 mm |
| Hoogte van zijwand | 40300MM |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 60°C |
| Naam | Vervoerband van stalen touw van rubber |
|---|---|
| Materiaal | Natuurlijk rubber en staalkoord |
| Kleur | Zwart |
| Breedte | 2002000mm |
| Lengte | 50-200m/roll |
| Naam | Vervoerband van stalen touw van rubber |
|---|---|
| Breedte | 300-2400 mm |
| Dikte | 12-60 mm |
| Kleur | Zwart |
| OEM | Aanvaardbaar |