| Naam | Vervoerder-loper-roller |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Coating | Gegalvaniseerd |
| Lengte | 200-2000 mm |
| Kleur | Zwart, rood, groen of aangepast |
| Naam | PVC PU-transportband |
|---|---|
| Riembreedte | 100-2800mm |
| Vullen | 2-5 |
| Dikte | 3-35mm |
| Materiaal | PVC en PU |
| Naam | Vervoerband van stalen touw van rubber |
|---|---|
| Breedte | 300-2400 mm |
| Dikte | 10-50 mm |
| Materiaal binnenkant | Staalkoord |
| Treksterkte | 10-25Mpa |
| Naam | Industriële rubberen riemen |
|---|---|
| Breedte | 300-2400 mm |
| Dikte | 10-60 mm |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Natuurlijk rubber en staalkoord |
| Naam | PVC PU-transportband |
|---|---|
| Materiaal | PVC en PU |
| Riembreedte | 100-2000 mm |
| Vullen | 2 - 8 |
| Dikte | 3-60 mm |
| Naam | Transportband met chevronpatroon |
|---|---|
| Riembreedte | 300-3000 mm |
| Riemdikte | 6 mm tot 80 mm |
| Versterking | Lagen van stof of staalkoord |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C aan 200°C |
| Naam | OEM-distributieriem |
|---|---|
| Breedte | 10-1800 mm |
| Dikte | 3-30 mm |
| Temperatuurbereik | -20°C tot 150°C |
| Treksterkte | 8-20 MPa |
| Naam | riem gezamenlijke machine |
|---|---|
| Splitsingsmethode | Het hete vulcaniseren |
| Maximale riembreedte | 2000 mm |
| Verwarmingstijd | 5-10 minuten |
| Draagbaarheid | Draagbaar / mobiel |
| Productnaam | Liftbandverbinding |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C aan 200°C |
| Riembreedte | 200 mm tot 2000 mm |
| gewrichtstype | Vulcaniseren |
| Materiaal | Hoogsterkte aluminiumlegering |
| Naam | Geaffineerde zijwandconveyorband |
|---|---|
| Riembreedte | 500 mm tot 2200 mm |
| Riemdikte | 5 mm tot 60 mm |
| Hoogte van zijwand | 50mm tot 300mm |
| Hoogte van de schouder | 40 mm tot 280 mm |