| Naam | N |
|---|---|
| Breedte | 200-2200 mm |
| Dikte | 10-50 mm |
| Stoflaag nr. | 2-10 |
| Model-NR. | EP200 |
| Naam | zware rubberen riem |
|---|---|
| Breedte | 200-2200 mm |
| Dikte | 10-50 mm |
| Staalkoord Nr.. | 10-200 STUKS |
| Fabriek | Ja |
| Naam | EP-transportbanden |
|---|---|
| Model-NR. | EP200 |
| Breedte | 200-2200 mm |
| Dikte | 10-50 mm |
| Stoflaag nr. | 2-10 |
| Naam | EP200 transportband |
|---|---|
| Riembreedte | 300-2400 mm |
| Dikte | 10-50 mm |
| Stoffen laag | 2-10 |
| OEM | Accepteren |
| Naam | Hittebestendige rubberen transportband |
|---|---|
| Dikte | 6 mm tot 50 mm |
| Breedte | 400 mm tot 2400 mm |
| Kleur | Zwart |
| Treksterkte | 8 MPa tot 25 MPa |
| Naam | Distributie transportband |
|---|---|
| Fabriek | Ja |
| Breedte | 10-1800 mm |
| Lengte | OEM |
| Temperatuurbereik | -20°C tot 150°C |
| Naam | synchrone timingsriem |
|---|---|
| OEM | Accepteren |
| Flexibiliteit | Hoog |
| Temperatuurbereik | -20°C tot 80°C |
| Breedte | 10 tot 2000 mm |
| Naam | Liftband van staalkoord |
|---|---|
| Breedte | 300-2600 mm |
| Dikte | 12-60 mm |
| Kleur | Zwart |
| Fabriek | Ja |
| Naam | Rubber transportband verbindingsmachine |
|---|---|
| Splitsingsmethode | Het hete vulcaniseren |
| Maximale riembreedte | 2000 mm |
| Draagbaarheid | Draagbaar / mobiel |
| Maximale riemdikte | 35 mm |
| Naam | Emmer-elevatorriemverbinding |
|---|---|
| Verenigbaarheid | Stalen koordgordel |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C aan 200°C |
| Riembreedte | 200 mm tot 1800 mm |
| gewrichtstype | Mechanische bevestigingsmiddelen |