| Malzeme | Kauçuk ve Kumaş çekirdeği |
|---|---|
| Kemer kalınlığı | 6 mm'den 35 mm'ye |
| Kemer genişliği | Tipik olarak 500 mm ila 2000 mm |
| Yan duvar yüksekliği | Tipik olarak 60 mm ila 300 mm |
| Sıcaklık aralığı | -20°C ila +200°C |
| İsim | Çelik Kord Asansör Kayışı |
|---|---|
| Genişlik | 300-2600mm |
| Kalınlık | 12-60mm |
| Renk | Siyah |
| fabrika | Evet |
| Genişlik | 200-2200mm |
|---|---|
| Kalınlık | 10-50mm |
| Çelik Kord No.. | 10-200 adet |
| fabrika | Evet |
| OEM | Kabul etmek |
| Genişlik | 300-2500mm |
|---|---|
| Kalınlık | 10-40mm |
| Çekme Dayanımı | 8-25 MPA |
| fabrika | Evet |
| OEM | Kabul etmek |
| İsim | Konveyör Rulo Gecikmesi |
|---|---|
| Genişlik | 100-1800mm |
| Kalınlık | 10mm - 30mm |
| Renk | Siyah |
| fabrika | Evet |
| İsim | Kovalı Elevatör Kayış Bağlantısı |
|---|---|
| Özelleştirilebilir | Özel boyutlarda ve özelliklerde mevcuttur |
| Bant Genişliği | 100 mm ila 2000 mm |
| Bant Kalınlığı | 12 mm'den 55 mm'ye |
| Dayanıklılık | Minimum bakımla uzun servis ömrü |
| İsim | Conveyor Idler Roller |
|---|---|
| Başvuru | Toplu Malzeme Taşıma |
| Çerçeve malzemesi | Galvanizli çelik |
| Bant Genişliği için | 300-2400mm |
| Çalışma Sıcaklığı Aralığı | -20°C ila 200°C |
| İsim | Conveyor Idler Roller |
|---|---|
| Makara çapı | 89 mm |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -20°C ila 200°C |
| Bant Genişliği için | 300-2400mm |
| Renk | Kırmızı, Yeşil, Siyah veya özelleştirilmiş |
| İsim | Geniş Açılı Bantlı Konveyör |
|---|---|
| Bant Genişliği | 300 - 2000mm |
| Kurulum türü | Sabit veya Mobil |
| Hız | Ayarlanabilir, genellikle 0,5 ila 6 m/s |
| Eğim açısı | 90 dereceye kadar |
| İsim | Oluklu Bantlı Konveyör |
|---|---|
| Bant Genişliği | Özelleştirilebilir (tipik olarak 300 mm ila 2000 mm) |
| Kurulum türü | Sabit veya Mobil |
| Çerçeve malzemesi | çelik veya paslanmaz çelik |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 200°C |