| İsim | Zamanlama Konveyör Bandı |
|---|---|
| fabrika | Evet |
| Genişlik | 10-1800mm |
| Uzunluk | OEM |
| Sıcaklık aralığı | -20°C ila 150°C |
| Bant Genişliği | 300-2500mm |
|---|---|
| Kalınlık | 6-80mm |
| Kumaş Kat | 2-10 |
| OEM | Kabul etmek |
| Sertifika | ISO9001, CE vb. |
| İsim | ağır hizmet tipi kauçuk kemer |
|---|---|
| Genişlik | 200-2200mm |
| Kalınlık | 10-50mm |
| Çelik Kord No.. | 10-200 adet |
| fabrika | Evet |
| İsim | Kovalı Elevatör Kayışları |
|---|---|
| Genişlik | 200-2400mm |
| Kalınlık | 10-60mm |
| Çekme Dayanımı | 8-25 MPA |
| Renk | Siyah |
| İsim | Senkron Triger Kayışı |
|---|---|
| OEM | Kabul etmek |
| Esneklik | Yüksek |
| Sıcaklık aralığı | -20°C ila 80°C |
| Genişlik | 10-2000mm |
| Bant Genişliği | 300-2800mm |
|---|---|
| Bant Kalınlığı | 6 mm'den 60 mm'ye |
| Çekme Dayanımı | 8 MPa ila 25 MPa |
| Renk | Siyah |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -20°C ila 200°C |
| İsim | Kauçuk Konveyör Bant Birleştirme Makinesi |
|---|---|
| Ekleme yöntemi | sıcak vulkanizasyon |
| Maksimum Bant Genişliği | 2000 mm |
| Taşınabilirlik | Taşınabilir / Mobil |
| Maksimum Bant Kalınlığı | 35mm |
| İsim | Oluklu Konveyör Bant |
|---|---|
| Bant Kalınlığı | 6 mm'den 55 mm'ye |
| Yan duvar yüksekliği | 60 mm'den 300 mm'ye |
| Kilit Yüksekliği | 50 mm'den 280 mm'ye |
| Yük Kapasitesi | Kayış boyutuna ve gücüne göre değişir |
| İsim | çelik boşluk yuvarlak |
|---|---|
| Çerçeve malzemesi | Galvanizli çelik |
| Rulo Çapı | 89 mm |
| Mil Çapı | 4 20mA |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -20°C ila 200°C |
| Genişlik | 300-2400mm |
|---|---|
| Kalınlık | 10-60mm |
| Çelik Kord No.. | 10-200 adet |
| OEM | Kabul edilebilir |
| fabrika | Evet |