| Ürün adı | Lastik levha |
|---|---|
| Yoğunluk | 1,2-1,4 gr/cm3 |
| Yüzey İşlemi | Pürüzsüz / Dokulu / Kabartmalı |
| Çekme Dayanımı | 5-20MPa |
| Rezistans | Yağa dayanıklı / Kimyasallara dayanıklı / Hava koşullarına dayanıklı / Aşınmaya dayanıklı |
| Rulo Tipi | Dönüş Silindiri |
|---|---|
| Uzunluk | 200-1000mm |
| Çap | 89 mm |
| Renk | Kırmızı, Yeşil, Siyah veya özelleştirilmiş |
| Durum | Yeni |
| Çekme Dayanımı | 630-5400 N/mm |
|---|---|
| Uygulamalar | Çimento, Kömür, Madencilik, Liman vb. |
| Malzeme | Kauçuk Kapak ve Çelik Kord |
| Bant Kalınlığı | 10-40mm |
| Bant Genişliği | 200-2800mm |
| Bant Genişliği | 200-2800mm |
|---|---|
| Bant Kalınlığı | 10-40mm |
| Çekme mukavemeti | 630-5400 N/mm |
| Malzeme | Kauçuk Kapak ve Çelik Kord |
| OEM | Evet |