| İsim | Conveyor Idler Roller |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Kaplama | Galvanizli |
| Uzunluk | 200-2000 mm |
| Renk | Siyah, Kırmızı, Yeşil veya Özelleştirilmiş |
| Bant Genişliği | 300-2500mm |
|---|---|
| Kalınlık | 6-80mm |
| Kumaş Kat | 1-10 |
| OEM | Kabul etmek |
| Sertifika | ISO9001, CE vb. |
| İsim | Ağır Hizmet Avara Silindirleri |
|---|---|
| Rulo Çapı | 89 mm |
| Çalışma Sıcaklığı Aralığı | -20°C ila 200°C |
| Çap | 57mm-1000mm |
| Bant Genişliği için | B500-B2400 |
| İsim | Yüksek Yoğunluklu Kauçuk Levha |
|---|---|
| Genişlik | 300-2000mm |
| Renk | Siyah |
| Çalışma sıcaklığı | -60°C~120°C |
| Çekme Dayanımı | 6Mpa~25Mpa |
| Bant Genişliği | 500-2500mm |
|---|---|
| Bant Kalınlığı | 6-80mm |
| Yan duvar yüksekliği | 60-300mm |
| Kilit Yüksekliği | 40-280mm |
| Kilit aralığı | OEM |
| Genişlik | 300-2500mm |
|---|---|
| Kalınlık | 6-80mm |
| Çekme Dayanımı | 8-25 MPa |
| Sıcaklık | 0°C ila 300°C |
| fabrika | Evet |