| İsim | oluklu yan duvar konveyörü |
|---|---|
| Tip | konveyör makinesi |
| Kurulum türü | Sabit veya Mobil |
| Çerçeve malzemesi | çelik veya paslanmaz çelik |
| Bant Genişliği | 300-2000mm |
| İsim | oluklu yan duvar konveyörü |
|---|---|
| Bant Genişliği | 300-2000mm |
| Kalınlık | 6-55mm |
| Yan duvar yüksekliği | 40-300MM |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 60°C |
| İsim | Kovalı Elevatör Kayış Bağlantısı |
|---|---|
| Özelleştirilebilir | Özel boyutlarda ve özelliklerde mevcuttur |
| Bant Genişliği | 100 mm ila 2000 mm |
| Bant Kalınlığı | 12 mm'den 55 mm'ye |
| Dayanıklılık | Minimum bakımla uzun servis ömrü |
| İsim | Conveyor Idler Roller |
|---|---|
| Başvuru | Toplu Malzeme Taşıma |
| Çerçeve malzemesi | Galvanizli çelik |
| Bant Genişliği için | 300-2400mm |
| Çalışma Sıcaklığı Aralığı | -20°C ila 200°C |
| İsim | EKG-1210 |
|---|---|
| Malzeme | Karbon Çelik |
| Kalite Garantisi | 1 Yıl |
| Plaka Malzemesi | 45# çelik |
| GTİP Kodu | 8477.8000 |
| İsim | EKG-1210 |
|---|---|
| Malzeme | Karbon Çelik |
| Kontrol yöntemi | PLC kontrolü |
| Plaka Malzemesi | 45# çelik |
| GTİP Kodu | 8477.8000 |
| İsim | kauçuk vulkanizasyon makinesi |
|---|---|
| Makine tipi | Hidrolik |
| Kalite Garantisi | 1 Yıl |
| Plaka Malzemesi | 45# çelik |
| GTİP Kodu | 8477.8000 |
| İsim | Endüstriyel Kauçuk Levha |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Renk | Siyah |
| Genişlik | 300-2200mm |
| Çekme Dayanımı | 8Mpa~25Mpa |
| İsim | Kovalı Elevatör Kayış Bağlantısı |
|---|---|
| Uyumluluk | Çelik Kordon Kemeri |
| Çalışma Sıcaklığı Aralığı | -20°C ila 200°C |
| Bant Genişliği | 200 mm'den 1800 mm'ye |
| eklem tipi | Mekanik bağlayıcı |
| İsim | Conveyor Idler Roller |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Kaplama | Galvanizli |
| Uzunluk | 200-2000 mm |
| Renk | Siyah, Kırmızı, Yeşil veya Özelleştirilmiş |