| Nazwa | Przesyłowiec bezczynny |
|---|---|
| Stan | Nowy |
| Powłoka | Ocynkowany |
| Długość | 200-2000 mm |
| Kolor | Czarny, czerwony, zielony lub dostosowany |
| Szerokość paska | 300-2500mm |
|---|---|
| Grubość | 6-80mm |
| Warstwa tkaniny | 1-10 |
| OEM | Przyjąć |
| Certyfikat | ISO9001, CE itp |
| Nazwa | Rolki napinające o dużej wytrzymałości |
|---|---|
| Średnica rolki | 89 mm |
| Zakres temperatur pracy | -20°C do 200°C |
| Średnica | 57mm-1000mm |
| Dla przepustowości | B500-B2400 |
| Nazwa | Arkusz gumy o dużej gęstości |
|---|---|
| Szerokość | 300-2000mm |
| Kolor | Czarny |
| Temperatura pracy | -60°C~120°C |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 6Mpa ~ 25Mpa |
| Szerokość paska | 500-2500mm |
|---|---|
| Grubość paska | 6-80mm |
| Wysokość ściany bocznej | 60-300mm |
| Wysokość knagi | 40-280 mm |
| Rozstaw klinów | OEM |
| Szerokość | 300-2500mm |
|---|---|
| Grubość | 6-80mm |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 8-25 MPa |
| Temperatura | 0°C do 300°C |
| fabryka | Tak |