| İsim | OEM Triger Kayışı |
|---|---|
| Genişlik | 10-1800mm |
| Kalınlık | 3-30mm |
| Sıcaklık aralığı | -20°C ila 150°C |
| Çekme mukavemeti | 8-20 MPa |
| İsim | Endüstriyel zamanlama kemeri |
|---|---|
| Genişlik | 10-1800mm |
| Kalınlık | 3-30mm |
| Çekme Dayanımı | 8-20 MPa |
| Renk | Siyah, Beyaz, Kırmızı, Yeşil veya Özelleştirilmiş |
| İsim | endüstriyel kauçuk konveyör bant |
|---|---|
| Malzeme | Doğal Kauçuk ve Çelik Kord |
| Genişlik | 300-2000mm |
| Kalınlık | 12-60mm |
| OEM | Kabul edilebilir |
| İsim | Çelik Kablo Kauçuk Taşıyıcı Kemeri |
|---|---|
| Malzeme | Doğal Kauçuk ve Çelik Kord |
| Renk | Siyah |
| Kalınlık | 12-60mm |
| Genişlik | 200-2400mm |
| İsim | Naylon Kumaş Konveyör Bant |
|---|---|
| Genişlik | 200-2200mm |
| Kalınlık | 10-50mm |
| Kumaş Kat No. | 2-10 |
| fabrika | Evet |
| Ürün adı | Kovalı Elevatör Konveyör Bant |
|---|---|
| Malzeme | Doğal Kauçuk ve Çelik Kord |
| Renk | Siyah |
| Genişlik | 200-2400mm |
| Kalınlık | 12-60mm |
| Ürün adı | Kovalı Elevatör Konveyör Bant |
|---|---|
| Malzeme | Doğal Kauçuk ve Çelik Kord |
| Renk | Siyah |
| Genişlik | 200-2400mm |
| Uzunluk | 50-200m/rulo |
| İsim | Kovalı Elevatör Kayışları |
|---|---|
| Genişlik | 200-2400mm |
| Kalınlık | 10-60mm |
| Çekme Dayanımı | 8-25 MPA |
| Renk | Siyah |
| İsim | Asansör Taşıyıcı Kemeri |
|---|---|
| Genişlik | 300-2400mm |
| Kalınlık | 10-60mm |
| Yapı | Kauçuk kapak ve çelik çekirdek içeride |
| fabrika | Evet |
| İsim | yüksek sıcaklık konveyör bandı |
|---|---|
| Genişlik | 300 mm'den 6000 mm'ye |
| Kalınlık | 6 mm'den 60 mm'ye |
| Renk | Siyah |
| Başvuru | Yüksek sıcaklıkta malzeme taşıma |