| Nazwa | Pasek rozrządu OEM |
|---|---|
| Szerokość | 10-1800 mm |
| Grubość | 3-30 mm |
| Zakres temperatur | -20°C do 150°C |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 8-20 MPa |
| Nazwa | przemysłowy pasek rozrządu |
|---|---|
| Szerokość | 10-1800 mm |
| Grubość | 3-30 mm |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 8-20 MPa |
| Kolor | Czarny, biały, czerwony, zielony lub dostosowany |
| Nazwa | przemysłowy taśmociąg gumowy |
|---|---|
| Tworzywo | Naturalna guma i stalowy sznur |
| Szerokość | 300-2000mm |
| Grubość | 12-60 mm |
| OEM | Do przyjęcia |
| Nazwa | Linka stalowa Gumowy przenośnik taśmowy |
|---|---|
| Tworzywo | Naturalna guma i stalowy sznur |
| Kolor | Czarny |
| Grubość | 12-60 mm |
| Szerokość | 200-2400 mm |
| Nazwa | Taśma transportowa z tkaniny nylonowej |
|---|---|
| Szerokość | 200-2200 mm |
| Grubość | 10-50 mm |
| Nr warstwy tkaniny | 2-10 |
| fabryka | Tak |
| Nazwa produktu | Przenośnik taśmowy do przenośników kubełkowych |
|---|---|
| Tworzywo | Naturalna guma i stalowy sznur |
| Kolor | Czarny |
| Szerokość | 200-2400 mm |
| Grubość | 12-60 mm |
| Nazwa produktu | Przenośnik taśmowy do przenośników kubełkowych |
|---|---|
| Tworzywo | Naturalna guma i stalowy sznur |
| Kolor | Czarny |
| Szerokość | 200-2400 mm |
| Długość | 50-200 m/rolka |
| Nazwa | Pasy do przenośników kubełkowych |
|---|---|
| Szerokość | 200-2400 mm |
| Grubość | 10-60 mm |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 8-25MPA |
| Kolor | Czarny |
| Nazwa | Pas przenośny windy |
|---|---|
| Szerokość | 300-2400 mm |
| Grubość | 10-60 mm |
| Struktura | Gumowa osłona i stalowy rdzeń wewnątrz |
| fabryka | Tak |
| Nazwa | pas przenośny o wysokiej temperaturze |
|---|---|
| Szerokość | 300 mm do 6000 mm |
| Grubość | 6mm do 60mm |
| Kolor | Czarny |
| Aplikacja | Obsługa materiałów w wysokiej temperaturze |