| Roller Type | Return Roller |
|---|---|
| Length | 200-1000 Mm |
| Diameter | 89 Mm |
| Color | Red,Green,Black Or Customized |
| Condition | New |
| Width | 300-2800mm |
|---|---|
| Thickness | 6-30mm |
| Sidewall Height | 60-400mm |
| Cleat Height | 40-380mm |
| OEM | Acceptable |
| Width | 300-2800mm |
|---|---|
| Thickness | 6-30mm |
| Sidewall Height | 60-400mm |
| Cleat Height | 40-380mm |
| Factory | Yes |