| Naam | gegolfde zijwandtransporteur |
|---|---|
| Type | lopende band |
| Installatietype | Vast of Mobiel |
| Framemateriaal | staal- of roestvrij staal |
| Riembreedte | 300-2000 mm |
| Breedte | 300-2400 mm |
|---|---|
| Dikte | 10-60 mm |
| Staalkoord Nr.. | 10-200 STUKS |
| OEM | Aanvaardbaar |
| Fabriek | Ja |
| Werkbreedte | 200mm Tot 2500mm |
|---|---|
| Riemdikte | 12 mm tot 95 mm |
| gewrichtstype | Mechanische sluiting of gevulkaniseerde verbinding |
| Verenigbaarheid | Geschikt voor diverse bekerelevatorbanden |
| Aanpasbaar | Aanvaardbaar |
| Riembreedte | 200mm Tot 2500mm |
|---|---|
| Riemdikte | 690mm |
| Sollicitatie | Materiaalbehandeling in de mijnbouw, landbouw en industrie |
| Duurzaamheid | Lange levensduur onder zware belasting |
| Aanpasbaar | Aanvaardbaar |
| Werkbreedte | 3002500mm |
|---|---|
| Riemdikte | 12-45 mm |
| Aanpasbaar | Aanvaardbaar |
| Materiaal | Hoogwaardig staal of rubbermengsel |
| gewrichtstype | Mechanisch bevestigingsmiddel of gevulkaniseerde verbinding |
| Werkbreedte | 2002500mm |
|---|---|
| Riemdikte | 12-45 mm |
| Materiaal | Hoogwaardig staal of rubbermengsel |
| Aanpasbaar | Aanvaardbaar |
| gewrichtstype | Mechanisch bevestigingsmiddel of gevulkaniseerde verbinding |
| Naam | Vervoerband voor liften |
|---|---|
| Breedte | 300-2400 mm |
| Dikte | 10-60 mm |
| Structuur | Rubberen deksel en stalen kern aan de binnenkant |
| Fabriek | Ja |
| Naam | Vervoerband van stalen touw van rubber |
|---|---|
| Breedte | 300-2400 mm |
| Dikte | 10-50 mm |
| Materiaal binnenkant | Staalkoord |
| Treksterkte | 10-25Mpa |
| Naam | Geaffineerde zijwandconveyorband |
|---|---|
| Riembreedte | 500 mm tot 2200 mm |
| Riemdikte | 5 mm tot 60 mm |
| Hoogte van zijwand | 50mm tot 300mm |
| Hoogte van de schouder | 40 mm tot 280 mm |
| Naam | Gegolfde transportband |
|---|---|
| Riemdikte | 6 mm tot 55 mm |
| Hoogte van zijwand | 60 mm tot 300 mm |
| Hoogte van de schouder | 50 mm tot 280 mm |
| Laadvermogen | Varieert per riemmaat en sterkte |