| Naam | diamant rubberbekleding |
|---|---|
| Breedte | 200-2200 mm |
| Dikte | 10-50 mm |
| Staalkoord Nr.. | 10-200 STUKS |
| OEM | Accepteren |
| Riembreedte | 500 mm tot 2500 mm |
|---|---|
| Riemdikte | 6 mm tot 70 mm |
| Hoogte van zijwand | 60 mm tot 300 mm |
| Hoogte van de schouder | 50 mm tot 280 mm |
| Kernmateriaal | Polyester/nylonstof |
| Riembreedte | 200-2800 mm |
|---|---|
| Riemdikte | 10-40 mm |
| Treksterkte | 630-5400 N/mm |
| Materiaal | Rubberen hoes en staalkoord |
| OEM | Ja |
| Riembreedte | 300-3000 mm |
|---|---|
| Riemdikte | 5-40mm |
| Hoogte van zijwand | 60-400 mm |
| Hoogte van de schouder | 40-380 mm |
| Stoffen laag | 2-10 |
| Riembreedte | 300-3000 mm |
|---|---|
| Riemdikte | 5-40mm |
| Hoogte van de schouder | 40-380 mm |
| Hoogte van zijwand | 60-400 mm |
| Stoffen laag | 2-10 |
| Productnaam | Rubberplaat |
|---|---|
| Dikte | 1.2-1.4g/cm3 |
| Oppervlakteafwerking | Glad / gestructureerd / reliëf |
| Treksterkte | 5-20MPa |
| Weerstand | Oliebestendig / Chemisch bestendig / Weerbestendig / Slijtvast |
| Naam | gegolfde zijwandtransporteur |
|---|---|
| Riembreedte | 3002000mm |
| Dikte | 6-55 mm |
| Hoogte van zijwand | 40300MM |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 60°C |