| İsim | oluklu yan duvar konveyörü |
|---|---|
| Tip | konveyör makinesi |
| Kurulum türü | Sabit veya Mobil |
| Çerçeve malzemesi | çelik veya paslanmaz çelik |
| Bant Genişliği | 300-2000mm |
| Genişlik | 300-2400mm |
|---|---|
| Kalınlık | 10-60mm |
| Çelik Kord No.. | 10-200 adet |
| OEM | Kabul edilebilir |
| fabrika | Evet |
| Çalışma genişliği | 200mm ila 2500mm |
|---|---|
| Bant Kalınlığı | 12 mm'den 95 mm'ye |
| eklem tipi | Mekanik bağlantı elemanı veya vulkanize ekleme |
| Uyumluluk | Çeşitli kovalı elevatör bantları için uygundur |
| Özelleştirilebilir | Kabul edilebilir |
| Bant Genişliği | 200mm ila 2500mm |
|---|---|
| Bant Kalınlığı | 6-90mm |
| Başvuru | Madencilik, Tarım ve Endüstride Malzeme Taşıma |
| Dayanıklılık | Ağır Yük Altında Uzun Hizmet Ömrü |
| Özelleştirilebilir | Kabul edilebilir |
| Çalışma genişliği | 300-2500mm |
|---|---|
| Bant Kalınlığı | 12-45 mm |
| Özelleştirilebilir | Kabul edilebilir |
| Malzeme | Yüksek Mukavemetli Çelik veya Kauçuk Bileşiği |
| eklem tipi | Mekanik Bağlantı Elemanı veya Vulkanize Bağlantı |
| Çalışma genişliği | 200-2500mm |
|---|---|
| Bant Kalınlığı | 12-45 mm |
| Malzeme | Yüksek Mukavemetli Çelik veya Kauçuk Bileşiği |
| Özelleştirilebilir | Kabul edilebilir |
| eklem tipi | Mekanik Bağlantı Elemanı veya Vulkanize Bağlantı |
| İsim | Asansör Taşıyıcı Kemeri |
|---|---|
| Genişlik | 300-2400mm |
| Kalınlık | 10-60mm |
| Yapı | Kauçuk kapak ve çelik çekirdek içeride |
| fabrika | Evet |
| İsim | Çelik Kablo Kauçuk Taşıyıcı Kemeri |
|---|---|
| Genişlik | 300-2400mm |
| Kalınlık | 10-50mm |
| Malzemenin İçinde | Çelik kablo |
| Çekme Dayanımı | 10-25Mpa |
| İsim | Dalgalanmış Yan Duvarlı Taşıyıcı Kemeri |
|---|---|
| Bant Genişliği | 500mm ila 2200mm |
| Bant Kalınlığı | 5mm ila 60 mm |
| Yan duvar yüksekliği | 50 mm'den 300 mm'ye |
| Kilit Yüksekliği | 40 mm'den 280 mm'ye |
| İsim | Oluklu Konveyör Bant |
|---|---|
| Bant Kalınlığı | 6 mm'den 55 mm'ye |
| Yan duvar yüksekliği | 60 mm'den 300 mm'ye |
| Kilit Yüksekliği | 50 mm'den 280 mm'ye |
| Yük Kapasitesi | Kayış boyutuna ve gücüne göre değişir |