| Naam | Vervoerder-loper-roller |
|---|---|
| Roldiameter | 89 mm |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C aan 200°C |
| Voor bandbreedte | 300-2400 mm |
| Kleur | Rood, groen, zwart of aangepast |
| Roltype | Terugkeerrol |
|---|---|
| Lengte | 200-1000 mm |
| Diameter | 89 mm |
| Kleur | Rood, groen, zwart of aangepast |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Naam | gegolfde zijwandtransporteur |
|---|---|
| Type | lopende band |
| Installatietype | Vast of Mobiel |
| Framemateriaal | staal- of roestvrij staal |
| Riembreedte | 300-2000 mm |
| Naam | Vervoerder-loper-roller |
|---|---|
| Sollicitatie | Behandeling van bulkmateriaal |
| Framemateriaal | Gegalvaniseerd staal |
| Voor bandbreedte | 300-2400 mm |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C aan 200°C |
| Roltype | Terugkeerrol |
|---|---|
| Breedte | 200-1000 mm |
| Diameter | 89 mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Kleur | Rood, groen, zwart of aangepast |
| Naam | Transportrol achterblijvend |
|---|---|
| Breedte | 100-1800 mm |
| Dikte | 10 mm - 30 mm |
| Kleur | Zwart |
| Fabriek | Ja |
| Naam | Zwaar uitgevoerde spanrollen |
|---|---|
| Roldiameter | 89 mm |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C aan 200°C |
| Diameter | 57 mm-1000 mm |
| Voor bandbreedte | B500-B2400 |
| Riembreedte | 200mm Tot 2500mm |
|---|---|
| Riemdikte | 690mm |
| Sollicitatie | Materiaalbehandeling in de mijnbouw, landbouw en industrie |
| Duurzaamheid | Lange levensduur onder zware belasting |
| Aanpasbaar | Aanvaardbaar |
| Naam | Rubberen katrolbekleding |
|---|---|
| Lengte | Aanpasbaar vanaf vereiste |
| Dikte | 3mm - 20mm |
| Breedte | tot 2000 mm |
| Treksterkte | 10-15 MPa |
| Naam | Rubberen katrolbekleding |
|---|---|
| Breedte | 100mm tot 2000mm |
| Temperatuurbereik | -20°C aan 200°C |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Standaard | DIN, JIS, ISO, CEMA, GB |